Telekamery 2015 w TVP2. Jednak nie na Żywo!

Już 9 lutego po przerwie (ostatnia transmisja odbyła się w 2011 roku) widzowie będą mogli oglądać galę przyznania Telekamer Teletygodnia.
Niestety będzie to jedynie retransmisja. TVP2 nie chce przerywać emisji „M jak miłość” więc widzowie zobaczą jedynie nagranie z wcześniej przyznanych nagród (nie wiem jaki to ma sens w dobie Internetu).
Show po raz kolejny poprowadzą Grażyna Torbicka i Artur Żmijewski.

Gospodarzem będzie hotel Double Tree by Hilton.

Głosowanie do 22 stycznia 2014!

9 odpowiedzi do “Telekamery 2015 w TVP2. Jednak nie na Żywo!”

 1. Z własnej, nieprzymuszonej jak najbardziej 🙂 Uwielbiam wszelkiego rodzaju Oscary, Złote Globy i inne Gale wręczenia nagród. Pamiętam jak dzisiaj, że TVP2 transmitowała uroczystość, podczas której wszystkie, najważniejsze statuetki zgarnęli aktorzy z Brzyduli.
  Nie przepadam za Telekamerami z ostatnich lat, gdzie nagrody są wręczane bez udziału widzów (którzy zapłacili za całe Show – wysyłając sms’y, kartki itp.)
  Ale masz też dużo racji. Śmieszą mnie nagrody dla aktorów, którzy grają jedną rolę w telenoweli codziennej, należącej do TVP i pokonują swoich genialnych konkurentów z konkurencji.
  Robię sondy, w których wypiszę swoich faworytów.
  W kategorii Najlepszy aktor u mnie – Sadowski. Ale nie będę się bardzo złościć (a wręcz ucieszę się) kiedy Telekamerę zgarnie Leszek Lichota. Za Prawo Agaty, ale przede wszystkim za Watahę.

 2. Adminko, TVP2 NIE transmitowała gali, podczas której większość statuetek zgarnęła Brzydula i jej aktorzy. Chyba nie mogli przełknąć, że nie serial publicznej zbobył taką popularność. Ja tę transmisję oglądałam w Internecie.
  Pozdrawiam.

 3. Xantypa masz rację 🙂 Sprawdziłam dokładnie i rzeczywiście transmisja była jedynie w Internecie 🙂 A słowo daję byłam pewna, że oglądałam w TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *