Telekamery 2021 – TVP wydało oświadczenie. A ja się zastanawiam.


Czy TVP bierze pod uwagę, iż Małgorzata Socha gra obecnie w trzech hitach? Poza „BrzydUlą”, z „szorującą oglądalnością” są przecież jeszcze Przyjaciółki i Na Wspólnej.
Czy TVP widzi, że np. na Instagramie Panią Małgosię śledzi prawie 1mln. osób, a Macieja Stuhra już ponad milion?

To, że głosowanie przeniosło się do internetu nie jest żadną nowością. I bardzo się z tego cieszę. Wydawanie 3,69zł – chociaż wspiera szczytny cel jest sporą sumą.
Nie wiem czy pamiętacie, ale psioczyłam w 2011 roku, że gazeta nie dodawała głosów internautów do poszczególnych rankingów, tylko podsumowała je i zwyciężył TVN24.
To nie było „fair”.
Czy wystąpiła jakaś trudność w głosowaniu online dla seniorów? Chyba nie większa, niż w ubiegłych latach.

Jeszcze jeden zarzut – czyli niby farmy botów. Bowiem, kiedy TVP opublikowała post namawiający do głosowania na Panią Idę – było ponad 900 komentarzy.
Sprawdziłam. 26 stycznia 2021r. na profilu „Bądźmy razem” ogłoszono, że prezenterka spodziewa się dziecka i nastąpił oczywisty wysyp gratulacji.
Nikt nie komentował Telekamer 😉

Zamiast zastanowić się – kogo nominować w przyszłym roku, lub jaki Hit stworzyć na miarę „M jak miłość”, „Ranczo”, czy „Ojca Mateusza” – stacja postanowiła się obrazić.

Zamiast pogratulować Cleo i TVP Kultura, podziękować widzom za wsparcie – wiadra pomyj na konkurencję.


Może wystarczy przemyśleć i wystawić bardziej popularne nazwiska? Przecież Mikołaj Roznerski był niepokonany (a uważam, że wygrywał z lepszymi).


Ja bardziej ubolewam, że nie ma już kategorii np. „Teleturniej”. Chętnie zagłosowałabym na 1 z 10.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *