Już we wrześniu zobaczymy jedną z najdroższych w historii telewizji produkcji stacji Fox, opowiadającą o rodzinie, która na wskutek zniszczenia matki Ziemi dostaje szansę na życie w czasach prehistorycznych w osadzie Terra Nova.

Jeśli pojawiają się dinozaury, to pojawia się też znaczące nazwisko Stevena Spielberga, który jest odpowiedzialny za ten serial.

W roku 2149 Ziemia została zniszczona. Jedynym ratunkiem dla ludzi jest podróż w czasie i nowe miejsce do życia (nie mam pojęcia dlaczego posiadając maszynę do przenoszenia w czasie ludzkość musi trafić do czasów prehistorycznych, a nie wylądowała np. w Erze kamienia łupanego ;) ale to pewnie się wyjaśni).

Terra Nova to piękne miejsce. Wodospady i zieleń, której mieszkańcy zniszczonej Ziemi dawno nie widzieli. Niestety będzie niebezpiecznie - dinozaury to nie jedyne zagrożenia jakie czekają na ludzi…

Zobaczcie zwiastun, który mi trochę przypomina kolejną część Parku Jurajskiego. Mam nadzieję, że serial nie będzie opowiadał tylko o walce ludzi z krwiożerczymi dinozaurami i wiecznej pogoni/ucieczce jak to ma się w przypadku m.in. mocno przereklamowanej produkcji The Walking Dead (która również pochłonęła mnóstwo pieniędzy).

Dobra wiadomość - serial będzie miał we wrześniu premierę w Polsce w stacji Fox (data emisji nie jest jeszcze znana). W USA Premiera serialu 26 września 2011.

Jeżeli widzisz ten tekst, włącz obsługę JavaScript-u w swojej przeglądarce.

Plakaty promujące: