Terra Nova – nowy serial z dinozaurami w tle

Już we wrześniu zobaczymy jedną z najdroższych w historii telewizji produkcji stacji Fox, opowiadającą o rodzinie, która na wskutek zniszczenia matki Ziemi dostaje szansę na życie w czasach prehistorycznych w osadzie Terra Nova.

Jeśli pojawiają się dinozaury, to pojawia się też znaczące nazwisko Stevena Spielberga, który jest odpowiedzialny za ten serial.

W roku 2149 Ziemia została zniszczona. Jedynym ratunkiem dla ludzi jest podróż w czasie i nowe miejsce do życia (nie mam pojęcia dlaczego posiadając maszynę do przenoszenia w czasie ludzkość musi trafić do czasów prehistorycznych, a nie wylądowała np. w Erze kamienia łupanego 😉 ale to pewnie się wyjaśni).

Terra Nova to piękne miejsce. Wodospady i zieleń, której mieszkańcy zniszczonej Ziemi dawno nie widzieli. Niestety będzie niebezpiecznie – dinozaury to nie jedyne zagrożenia jakie czekają na ludzi…

Zobaczcie zwiastun, który mi trochę przypomina kolejną część Parku Jurajskiego. Mam nadzieję, że serial nie będzie opowiadał tylko o walce ludzi z krwiożerczymi dinozaurami i wiecznej pogoni/ucieczce jak to ma się w przypadku m.in. mocno przereklamowanej produkcji The Walking Dead (która również pochłonęła mnóstwo pieniędzy).

Dobra wiadomość – serial będzie miał we wrześniu premierę w Polsce w stacji Fox (data emisji nie jest jeszcze znana). W USA Premiera serialu 26 września 2011.

[exp link=”http://www.youtube-nocookie.com/v/p6o-Fzg4d0Y?version=3&hl=pl_PL&rel=0″ swf=”yes”]

Plakaty promujące:


2 odpowiedzi do “Terra Nova – nowy serial z dinozaurami w tle”

  1. Mam to samo wrażenie. To Park Jurajski tylko w TV. Z pewnością zobaczę kilka odcinków, tym bardziej, że uwielbiałam filmy Stevena z dinozaurami. Ale jeśli cały czas ludzie będą się ukrywali przed bestiami to szybko się znudzę.

  2. park jurajski vs avatar jak to niektorzy stwierdzaja 🙂 mysle, ze jeszcze domieszka lostu bedzie i mamy konkretne kombo. ja licze na spora ilosc bestii i ukrywania sie przed nimi ale tez licze na db storytelling. slowem – by dorownalo rozmachem i sila wzbudzania zainteresowania podczas ogladania 2 pierwszym parkom jurajskim. czekam wiec na 2i pazdziernika 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *