The Middle – rewelacyjny serial

Na nazwę tej komedii natrafiłam czytając o Modern Family. Okazuje się, że ta produkcja stawiana jest wysoko przed Cougar Town, niektórzy uważają, że jest dużo lepsza od „Współczesnej rodziny”.
The Middle – jest serialem genialnym. Opowiada o średniej rodzinie, mieszkającej w średnim miasteczku Orson, w Indianie. Mąż zajmuje się pracą w kamieniołomach, a żona sprzedaje samochody. Mają również trójkę dzieci w wieku szkolnym. Co tutaj  śmiesznego zapytacie?

Wszystko. Absolutnie. Od wyścigów kosiarek, przez upierdliwego szefa, który codziennie grozi, że zwolni pracowników, kończąc na dzieciach. Właściwie to od dzieci powinnam zacząć bo są najmocniejszym punktem serialu. Przede wszystkim Genialny i jedyny w swoim rodzaju Brick (ATTICUS SHAFFER) z ponadprzeciętną inteligencją, ma jednak problemy z nawiązywaniem kontaktów z rówieśnikami. Cały czas czyta, a jeśli jest zdenerwowany to szepcze do siebie. Pokażcie mi jakiegokolwiek aktora-dzieciaka. Kto mu dorówna? Nawet mój ulubiony Manny z Modern family i Jake z Dwóch i pół nie doszli do takiej perfekcji we wcielaniu się w rolę.

Starsza siostra – Sue, która usilnie stara się dostać do jakiejkolwiek grupy – zazwyczaj bez powodzenia, obijająca się o ściany fajtłapa.

I najstarszy Axl – wiecznie paradujący po domu w bokserkach leń i obibok. Jest jednak szkolną gwiazdą koszykówki i futbolu.

Aktorów, którzy wcielają się w rolę rodziców z pewnością znacie z innych produkcji. Do mocnych punktów serialu można zaliczyć również Boba – przyjaciela Frankie (Chris Kattan).

O czym jest fabuła. A jako, że to serial komediowy o perypetiach rodziny. O perypetiach w pracy, problemach z dziećmi, upierdliwych sąsiadach i zakupach. Ale każda scenka to majstersztyk. Jak zobaczycie ciocie, które piją, palą i opiekują się psem, który ma rozedmę płuc, kiedy dojdziecie do sceny matki zamkniętej w sklepie papierniczym, lub rodziny, która robi zdjęcia największego pnia – zobaczycie o czym piszę.

I teraz najlepsze! Pierwsza seria została wyświetlona do końca i już we wrześniu stacja ABC umieściła kolejną w swojej ramówce.

Zerknijcie na fragment pierwszego odcinka

[exp link=”http://www.youtube.com/v/pgyOqrMg–o&hl=pl_PL&fs=1&” swf=”yes”]

fot.http://assets.huluim.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *