5 odpowiedzi do “The Vampire Diaries 2×15 – zwiastun”

 1. Stefan nie zawsze był totalnym nudziarzem 😉 Może więc jest jeszcze dla niego jakaś szansa 🙂 Ostatnio na TVN był ósmy odcinek (o urodzinach Stefana) i Lexi mówiła „Jesteś tym samym facetem, który wskoczył nago do fontanny i upił się na zniczu statuły wolności” A teraz jeszcze wiemy, że pił więcej ludzkiej krwi niż Damon 🙂
  A i to drugi zwiastun
  http://www.youtube.com/watch?v=n9RDQvh26FE
  w którym Damon chce zabić Elihaja na obiadku u Jenny 😉

 2. A to sterszcznia odcinków, które znalazłam
  Odcinek 2×15 – The Dinner Party (Uroczysta kolacja)

  STEFAN OPOWIADA ELENIE O SWOICH NAJMROCZNIEJSZYCH DNIACH – Stefan opowiada Elenie o mrocznych czasach w swojej historii oraz o zaskakującej osobie, której wpływ zmienił wszystko. Po wydobyciu z Luki prawdy, Jonas nie kryje się ze swoimi uczuciami w konfrontacji z Bonnie i Jeremym. Licząc na element zaskoczenia Damon organizuje uroczystą kolację dla Elijaha z Jenną, Alarikiem oraz Andie. Informacja z ostatniej chwili całkowicie burzy jednak jego plan.

  Odcinek 2×16 – The House Guest (Gość domu)

  NOC WYZNAŃ – Umysłowe gierki Katherine działają wszystkim na nerwy, ale Damon, Stefan i Elena zdają sobie sprawę z tego, że jej wiedza o historii Mystic Falls pomoże im pozostać przy życiu. Sfrustrowana z powodu swojego związku z Mattem, Caroline znajduje sobie nowego chłopaka aby pozyskać uwagę Donovana. Alaric wyjawia Jennie coś zaskakującego, a Katherine wyznaje Damonowi rzecz innej natury. Stefan i Bonnie starają się przekonać Jonasa i Lukę, że wszyscy powinni współpracować. Brak zaufania ze strony Jonasa prowadzi jednak do brutalnego oraz płomiennego starcia.

  Mam nadzieję, że fani będą zachwyceni tak samo jak ja 🙂

 3. Chyba dostanę zawału,właśnie zobaczyłam 15 odcinek Vampire Diares ta końcówka z Katherine była niesamowita.OMG!!! Nie doczekam się kolejnego piątku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *