The Vampire Diaries 2×18 zwiastun [PL]

„The Last Dance” – to tytuł kolejnego odcinka. Pojawi się bez długich przerw 14 kwietnia.
Potańcówka w stylu lat 60’tych i gość specjalny. Streszczenie odcinka znajdziecie tutaj.
Poniżej zwiastun.

[exp link=”http://vimeo.com/moogaloop.swf?clip_id=22126779&server=vimeo.com&show_title=1&show_byline=0&show_portrait=0&color=00ADEF&fullscreen=1&autoplay=0&loop=0″ swf=”yes”]

6 odpowiedzi do “The Vampire Diaries 2×18 zwiastun [PL]”

 1. Tytuł 2×22 – As I Lay Dying (Kiedy leżę umierając) to wtedy Elena umrze. W książce był taki moment jak Elena zerwała Katherine naszyjnik i obydwie spaliły się na słońcu.
  „Kiedy leżę umierając” mówi wam to coś macie jakieś inne propozycje???

 2. Najpierw Elena zginęła bo wpadła w rzekę jak jechała samochodem. Gdy zerwałą naszyjnik Katherine sama była wampirem dlatego spaliła się na słońcu 🙂 Ale znając boskich scenarzystów, w serialu coś zmienią. Dzięki za info, Annie 😉

 3. A przy okazji rewelacyjny zwiastun (szczególnie Damon & Elena), boski podkład muzyczny i wielkie dzięki za napisy 🙂 Jak zawsze można na was liczyć.

 4. Jakby ktoś może potrzebował 🙂

  Odcinek 2×18 – The Last Dance (Ostatni taniec)
  Podczas gdy liceum przygotowuje „Potańcówkę z lat 60″, Elena dostaje niepokojące wiadomości od Klausa z nietypowego źródła. Bonnie stara się utwierdzać Jeremy’ego w przekonaniu, że jest wystarczająca silna, by pomóc Elenie, ale zmartwiony Jeremy prosi o radę Stefana. Caroline namawia Matta, aby zabrał ją na potańcówkę. Spodziewając się, że Klaus pojawi się na uroczystości, Damon i Alaric biorą udział jako opiekunowie, jednak Klaus gra w skomplikowaną grę, która trzyma ich na krawędzi. W końcu Damon obmyśla plan działania, który wszystkich martwi i zaskakuje.

  Odcinek 2×19 – Klaus
  Stefan i Damon są wściekli, kiedy odkrywają, że Elena sprzeciwiła się im obydwu w celu sprzymierzenia się z nowym sojusznikiem oraz przejęcia kontroli nad planem wymanewrowania Klausa. Nieporozumienia, w sprawie sposobu ochrony Eleny, prowadzą do narastającego napięcia pomiędzy braćmi Salvatore. Tymczasem, Stefan ma pełne ręce roboty próbując utrzymać, zdezorientowaną i przerażoną Jennę bezpiecznią. Retrospekcje do roku 1491 ujawniają Katherine prezentującą Elijaha oraz Klausa oraz pochodzenie klątwy Kamienia Księżycowego. Elena zdobywa nową, szokującą informację na temat motywów Klausa.

  ——–> Tego odcinka szczególnie nie mogę sie doczekać. Bo zrobią go najpradopodobniej w stylu odcinka pt.”Katerina” czyli przeszłość i rozwiązanie zagadki” Super 🙂 <———

  Odcinek 2×20 – The Last Day (Ostatni dzień)
  Damon jest skłonny zabrnąć bardzo daleko by ochronić Elenę przed byciem ofiarą planu Klausa polegającego na przełamaniu klątwy. Działania Damona sprawiają, że on i Stefan angażują się w poważny konflikt. Napięcie, które zaczęło narastać między braćmi z powodu ich sprzecznych opinii na temat sposobu uratowania życia Eleny przeradza się w pełnowymiarowy konflikt. Po otrzymaniu niepokojącego telefonu Tyler powraca do Mystic Falls. Z pełnią księżyca wyznaczającą pojawienie się rytuału ofiary, Stefan i Elena spędzają razem romantyczny dzień. Obawiają się, że może on być ich ostatnim.

  Odcinek 2×21 – The Sun Also Rises (Słońce również wschodzi)

  Premiera: 5 Maja

  Odcinek 2×22 – As I Lay Dying (Kiedy leżę umierający)

  Premiera: 12 Maja

  W skrócie – Kocham ten serial xd
  Mam nadzieję, że się przydałam 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *