The Vampire Diaries 2×20 – kłótnia braci?

Tytuł odcinka:“The Last Day”. Premiera 28 kwietnia 2011.

Damon jest gotów przejść niezwykle długi plan aby złamać klątwę i tym samym uchronić Elenę przed Klausem. Działania Damona powodują kłótnie ze Stefanem.

Napięcie, które pojawia się miedzy braćmi spowodowane jest sprzecznymi pomysłami na to jak pomóc uratować życie Eleny. Wybucha konflikt na pełną skalę.
Tyler powraca do Mystic Falls po tym jak otrzymuje niepokojący telefon.
Zbliża się pełnia księżyca, podczas której dokonuje się rytuałów poświęcenia. Stefan i Elena spędzają razem romantyczny dzień – w obawie, że może to być ich ostatni.

fot.http://natalka19900602.pinger.pl

2 odpowiedzi do “The Vampire Diaries 2×20 – kłótnia braci?”

  1. Znowu czekam i nie mogę sie doczekać 🙁
    Ale jak zwykle mam nadzieję, że Elena będzie z Damonem. A jak nie to chociaż z Ianem w realu. Bo lubię ich tak jakoś nawet jako ludzi 😉

  2. elena , stefano i damon =KASIA FANECZKA KOCHAM TEN SERIAL BOSKI JEST WAMPIRZYCZKA JESTEM pisze:

    ja jestem ich wszystkich fanka niesamowity serial jak oni tez bym chciała byc wampirem bo to jest fajne to moje marzenie aha MISSNOTHING ELENA NIE BEDZIE Z DAMONEM TYLKO Z STEFANO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BO ONI SIE KOCHAJA A KATHRINE COS KOMPINUJE Z KLAUSEM POTWIERDZAM JESTEM ZALOZYCIELKA FAN CLUBU PAMIETNIKI WAMPIROW CZYLI VAMPIRE DIARIES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *