7 odpowiedzi do “The Vampire Diaries 3×02 promo [PL]”

 1. OMFG! Już p pierwszym odcinku. Za minutkę zaczynam oglądać. Cała skaczę z radości 🙂 A zwiastun super. Podoba mi się fragment jak mokra Elena mówi Damonowi „Żeby go znaleźć” Chociaż bieganie w krótkich spodenkach i bluzeczce za ramiączkach po lesie z wilkołakami nie jest zbyt inteligente. Ale kocham ten serial 🙂

 2. Spodziewałam się, że Stefan zostanie tym złym facetem i go pokocham. Ale mimo to zostanę chyba wierna Damonowi i Klausowi. Stefan zabija i robi wszystkie złe rzeczy, ale bez tego cynicznego uśmieszku lub zadowoleniem i pewności siebie. Robi bo musi, a potem żałuje, płacze i tęskni za Elenką. Chociaż scena, gdy rzuca rzutkami w ciało tego faceta – świetna. Szkoda mi Andie, sympatyczna była. Damon pod prysznicem i nagi w pianie – cudo świata. Odcienk bardzo udany 🙂

 3. Streszcznie najbliższych odcinków:

  Sezon 3 Odcinek 2 The Hybrid (Hybryda)

  Klaus wprawia w ruch plan dzięki któremu uzyska jeszcze większą władzę, lecz nawet z wymuszoną współpracą wilkołaka Raya Suttona nic nie układa się dokładnie po jego myśli. Damon oraz Alaric niechętnie zgadzają się na nową strategię Eleny związaną ze znalezieniem Stefana. [Taktyka] prowadzi Damona do niebezpiecznej walki z nieoczekiwanym wrogiem. Jeremy zwraca się do Matta z prośbą o pomoc, gdy próbuje zrozumieć co chcą od niego duchy z jego przeszłości. Nieświadom tego, że Caroline potrzebuje jego pomocy, Tyler mierzy się z emocjonalnym starciem ze swoją matką.

  Sezon 3 Odcinek 3 The End of the Affair (Koniec sprawy/romansu)

  Klaus i Stefan zjawiają się w Chicago, gdzie Stefan (po latach braku kontaktu) spotyka wampirzycę, która po kilku dekadach nadal jest nim zainteresowana. W retrospekcji do Chicago z lat 20. Stefan mierzy się z szokującym rozdziałem jego szalonej przeszłości. Po tym jak Damon z niespodziewanego źródła otrzymuje informację na temat miejsca pobytu Stefana i Klausa, on oraz Elena idą tropem tych wampirów. W Mystic Falls Tyler martwi się o Caroline i zwraca się do szeryf Forbes z prośbą o pomoc.

  Sezon 3 Odcinek 4 Disturbing Behavior (Niepokojące zachowanie)

  Wciąż będący w Chicago Klaus wykorzystuje Glorię – czarownicę znaną mu dawno temu – aby pomogła mu wyśledzić brakującą informację, która wyjaśni czemu jego plan nie działa. Uroki Glorii wyjawiają intrygujące przebłyski prawdy. Szybko zdaje sobie ona jednak sprawę z tego, że do rozwiązania zagadki potrzebna jest jej wiedza Stefana. Gdy Stefan nagle znajduje się w niebezpieczeństwie z pomocą przychodzi mu zaskakujący sprzymierzeniec. W Mystic Falls frustrujący nowy wróg popycha Damona na krawędź [wytrzymałości] i ten wyładowuje [emocje] w sposób, który będzie mieć trwałe konsekwencje. Caroline zmaga się ze swoimi własnymi problemami natury emocjonalnej, jednocześnie starając się pomóc Elenie zmierzyć się z tym co czuje. Jeremy’emu udaje się osiągnąć krótki, lecz niepokojący sukces z jednym z odwiedzających go duchów w efekcie czego chłopak staje się jeszcze bardziej zdezorientowany. Ostatecznie dziwne spotkanie Bonnie z pewną osobą będzie mieć wpływ na wszystkich.

  Mam nadzieję, że się to komuś przyda 🙂
  Pozdrawiam wszystkich fanów TVD :*

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *