The Vampire Diaries 3×05 – zwiastun [PL]

Tytuł odcinka: „The Reckoning”. Premiera 13.10.2011.

[exp link=”http://www.youtube.com/v/TkgO37p3TE4?version=3&hl=pl_PL” swf=”yes”]

6 odpowiedzi do “The Vampire Diaries 3×05 – zwiastun [PL]”

 1. Boże! Jeżeli Stefan zrobi krzywdę Elence to własnoręcznie go uduszę! Czekałam na jego złą wersję, ale chyba wolę jak jest milutki i kochany 🙂

 2. MissNothing myślę że nie masz się o co bać. Nawet gdyby ją zabił to i tak coś cudownie przywróciłoby ją do życia. W końcu to główna bohaterka.W ogóle to tego Stefana mam już dość i jak widać znów będziemy oglądać mroczną stronę Damona . A mi się już tak podobała jego przemiana. No ale trudno. Mam nadzieję, że Stefan da sobie spokój z Eleną a Elena z nim. Znudził mi się ten związek.

 3. Zdaje mi się że jej nic nie zrobi, powstrzyma się w ostatniej chwili. Już wiadomo, kto zagra Pierwotną Matkę – Alice Evans.
  Nie mogę się doczekać!

 4. Chyba mała obsesja 🙂
  5 odcinek zapowiada się świetnie. Zawsze (moim zdaniem) odcinki z imprezą w szkole są bardzo dobre i zawsze ktoś chce kogoś zabić 🙂 Streszczenia na nadchodzące odcinki (SPOILERY!):

  Odcinek 3×05 The Reckoning – Rozrachunek

  MATURALNA NOC ŻARTÓW, ZA KTÓRĄ WARTO UMRZEĆ Pomimo wszystkiego co się wydarzyło, Caroline jest zdeterminowana by Elena, Bonnie, Matt i Tyler dobrze bawili się podczas Maturalnej Nocy Żartów, zanim w Mystic Falls High School rozpocznie się nowy rok szkolny. Jednakże kiedy pojawiają się nieproszeni goście, wieczór szybko przybiera śmiertelny obrót. Damon przekonuje Jeremyego, że może on użyć swojej łączności z drugą stroną by znaleźć sposób na pokonanie Klausa. Ostatecznie, Klaus wyładowuje swoją frustrację na Stefanie i wykorzystuje go do coraz bardziej niebezpiecznych i pełnych przemocy celów.

  Odcinek 3×06 Smells Like Teen Spirit (jak moja ukochana piosenka Nirvany) 😉

  WITAJCIE Z POWROTEM, MATURZYŚCI – Pierwszego dnia w klasie maturalnej Elena, Caroline, Bonnie i Matt są wciąż poruszeni ostatnimi wydarzeniami, gdy tymczasem Tyler zdaje się za bardzo wszystkim cieszyć. Damon jest zirytowany nowym gościem w domu, a wszyscy są zaskoczeni pojawieniem się nowego ucznia na lekcji historii w klasie Alarika. Matt prosi Bonnie o pomoc, gdy zdaje sobie sprawę, że popełnił poważny błąd. W tym samym czasie Stefan nadal wykonuje najnowsze zadanie powierzone mu przez Klausa (który nie pojawi się w tym odcinku).

  Odcinek 3×07 Ghost World – Świat duchów

  NOC ILUMINACJI – W momencie gdy Mystic Falls przygotowuje się do świętowania tradycyjnej „Nocy Iluminacji” miasteczko zostaje nawiedzone przez duchy zmarłych. Po wyjątkowo brutalnym starciu z rozzłoszczonym duchem Damon prosi Bonnie o odkrycie przyczyny dlaczego duchy posiadają zaskakującą moc. Elena przekonuje Jeremy’ego by poprzez wykorzystanie swojej więzi z drugą stroną pomógł jej znaleźć nowy sposób na dotarcie do Stefana, co prowadzi chłopaka do dokonania strasznego wyboru. Ostatecznie Alaric odnajduje dawno ukrytą wskazówkę na temat przeszłości.

  Buziaczki dla wszysktkich fanów TVD :*

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *