„To jest szantaż” – po odcinku 3×12

Ostatni odcinek przed finałem.
Aby nie psuć przyjemności, tym którzy czekają na premierę telewizyjną – kilka słów poniżej.

Przyjaciółki po raz kolejny dostarczyły widzom sporych wzruszeń.
Nie mam pojęcia dlaczego jeszcze nie potwierdzono zamówienia na kolejną serię. Trzymam kciuki, bo trzeci sezon jest świetny.

Dentysta powiedział o swoich obawach związanych ze spotykaniem się z Ingą. Zrobił to w nieoczekiwanym momencie, kiedy usuwał plombę Dorocie (nota bene jej postać zaimponowała mi, kiedy nie chciała znieczulenia – wczoraj byłam u dentysty i nie wyobrażam sobie pracy na uzębieniu bez odpowiednich zastrzyków 😉
Rozumiem, że Szymon chce pozostać wolny ale zupełnie nie rozumiem jakim cudem dał się uwieść Dorocie – z której niejednokrotnie kpił (chociażby jego mina przy scenach z wypożyczonym psiakiem).
Być może dziewczyna kłamie o jego zdolnościach seksualnych? Może chciała tylko pokazać Indze swoją wyższość?
Dowiemy się w kolejnym odcinku.

U Anki świetnie. Cieszę się, że postanowiła rozpocząć nowy etap w życiu. Jednak scenarzyści nie połączą jej z Krzysztofem (przynajmniej na razie).
Kobieta nie chce wykorzystywać nagrania Pawła do walki o dzieci. Ale jak widać na zwiastunie kolejnego epizodu na pewno powie mu, że ma w rękach „bombę”.

Dzisiaj jednak królowały wątki Patrycji i Zuzy.
Patrycja dowiedziała się, że Sebo był wychowankiem Domu Dziecka i został adoptowany przez „fajnych” ludzi. Z pewnością ta wiadomość zmieni jej stosunek do adopcji, a Michał nawet nie wie ile zawdzięcza swojemu rywalowi.
Jak nie golonka to ping-pong. Bardzo podobają mi się te starcia o serce Patrycji – chociaż stylista fryzur już wie, że nie ma szans.
Szczerze? Zrobiło mi się go żal…

Patrycja nie zaprzeczyła, kiedy Inga powiedziała o ciąży Zuzy, a na dodatek zadzwoniła do Stefy aby sprowadzić odpowiednią osobę o rozmów.
Świetne sceny matka-córka. A już szantaż – mistrzostwo. Matka obiecała Zuzie, że dożyje do narodzin wnuka. No to teraz dziewczyna poważny temat do przemyśleń.
Nie wiem jak wy ale ja mam nadzieję, że terapia eksperymentalna się powiedzie – trudno mi wyobrazić sobie ten serial bez Doroty Kolak.
I przydałby się „cud”.

To się dobrze ogląda.
4 bobry.

fot.Polsat. S.A.

8 odpowiedzi do “„To jest szantaż” – po odcinku 3×12”

 1. popieram w 100%, uwielbiam ten serial, nie mogę sie doczekac az w przyszlym sezonie okaze sie ze patrycja jest w ciązy z michalem oczywosci– bo jego bym wybrala bo ja kocha naprawde, i pewnie okaze sie ze zuza poroni, ale z matka bedzie cud, wroci koniec koncow do ukochanego ;p anka pozna kogos nowego pewnie i bedzie walka pomiedzy nim a krzysztofem, a inga… no coz, romans z szefem 😀

 2. A teraz moje przewidywania:
  Inga- Sukcesy w korpo,Szymon wcale nie spał z Dorotą, poprawa relacji z Andrzejem,przygnębienie z powodu kolejnego zawodu miłosnego,nie oczekiwanie Szymon postanowi się przełamać i wróci Piotr, nieoczekiwana rywalizacja z szefem,taka gra charakterów raczej,dalej będzie utrzymywała tą dziwną relację z Dorotą.
  Patrycja- Nie zaadoptuje Filipa, ponieważ jego Matka wróci i zacznie się jazda,ale razem z Michałem zaczną poważnie myśleć o adopcji.
  Zuza- Zatrzyma dziecko pod warunkiem tego że Mama odzyska wolę wyleczenia,Stan Stefy się poprawi ale umrze, Zuza postanowi wychować dziecko, przypominając sobie to co mówiła jej Mama i zechcę nauczyć się być Matką.
  Anka- Wygra sprawę ale Julka nie będzie chciała do niej wrócić,terapia zacnie przynosić efekty,pomyśli o studiach.

 3. Mam nadzieję, że jednym z tych dwóch cudów, o których mówiła Anita Sokołowska, będzie właśnie wyzdrowienie Stefy. Duet Sokołowska – Kolak, to rewelacja.

 4. Polsat chyba chce podnieść ciśnienie u widzów nie informując jeszcze o następnej serii. Zapowiada się ciekawie. Oprócz p. A.Sokołowskiej również p. Filip Bobek w którymś z wywiadów powiedział „Właśnie skończył się trzeci sezon „Przyjaciółek”. Chwila odpoczynku i bierzemy się za następny.”

 5. Zuza nie poroni zobaczycie 🙂 Będzie mieć dziecko i zobaczymy jej zupenie inną odsłonę. Mi tez zal Sebo i mam nadzieje, ze znajdzie kogoś fajnego

 6. Jszcze jedno przemyślenie po odcinku , relacja Szymon -Dorota, wg. mnie jedna wielka ściema ze strony Doroty, Szymon odwiózł ja do domu i pożegnał a ona wróciła po samochód i spotkawszy Ingę, powiedziała to co chciała aby się wydarzyło, spowoduje to trochę (może duże) komplikacji relacji Inga-Szymon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *