To nie koniec świata 2 – Uwaga duże spoilery!

To nie koniec świata zmienia dzień – wiosną będzie emitowany w czwartki o 22:00 – po „Przyjaciółkach”.
Co wydarzy się u bohaterów? Kto zmieni ich życie?
Poniżej mnóstwo ciekawostek… [Uwaga]

O tym, że Biała Podlaska „To nie koniec świata!” nie trzeba już przekonywać. Nie jeden mieszkaniec Warszawy porzuciłby codzienne korki i nieustający pośpiech na rzecz bezkresnych łąk i pachnących lasów, a modne restauracje zamienił na zaciszną kuchnię Haliny (Dorota Pomykała). Ale to tylko pozorna sielanka, bo w serialu aż wrze od emocji. I to jakich!

Będą więc zerwane zaręczyny, widmo przekładanego ślubu, tajemnice z przeszłości, podboje miłosne, zaciekłe rywalki i podstępni rywale, powrót męża marnotrawnego, a wszystko okraszone dawką humoru w wykonaniu znakomitych aktorów!

Dramatyczny koniec pierwszej serii, czyli wypadek drogowy Anki (Karolina Gorczyca) będzie miał teraz konsekwencje. Dziewczyną zaopiekuje się Adam – młody, zdolny lekarz (Piotr Stramowski). Cała sytuacja byłaby może bardzo niewinna, gdyby nie fakt, że Anka nie powiedziała Pawłowi (Krystian Wieczorek) o swojej nowej przyjaźni. Gdy tylko Paweł się o tym dowie, dostrzeże w lekarzu rywala. Czy słusznie?
Czy zazdrość umocni relacje Anki i Pawła, czy wręcz przeciwnie? Czy Anka zrewanżuje się Pawłowi tym samym, gdy w jego życiu pojawi się młodziutka, acz zjawiskowo piękna asystentka (w tej roli Klaudia Halejcio)?
Sytuację skomplikuje dodatkowo pewna rezolutna dziennikarka (Katarzyna Zielińska), która bynajmniej nie będzie słodką panienką! Będzie się działo.

Także w związku Uli i Darka (Magdalena Lamparska i Eryk Lubos). Przygotowania do ślubu zbliżają się ku końcowi, gdy na horyzoncie pojawi się… córka Darka (w tej roli Anna Karczmarczyk)! Co na to „Pszczółka”?

Zazdrość nie ominie też burmistrza (Paweł Królikowski), bo jak ma zareagować mężczyzna, którego żona (Ewa Konstancja Bułhak) mówi do kolegi z pracy per „Kotku”? Po szaleństwach wieku średniego na łono rodziny powróci Stanisław – mąż marnotrawny (Marek Frąckowiak). Czy Halina mu wybaczy?

Tego wszystkiego dowiemy się już wkrótce.

W serialu zobaczymy m.in.
Artura Dziurmana, Adę Fijał, Aleksandra Mikołajczyka, Marka Kaliszuka i Mikołaja Roznerskiego.

Producentem serialu jest Aktiv Media. Reżyseruje Łukasz Jaworski a autorkami scenariusza są Hanna Węsierska, Danuta Łasińska i Wojciech Saramonowicz.
Premierowy odcinek serialu w czwartek 6 marca o godz. 22:00

Jedna odpowiedź do “To nie koniec świata 2 – Uwaga duże spoilery!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *