„TO NIE KONIEC ŚWIATA!” – pierwszy klaps na planie + ZDJĘCIA

Humor, romans i… piłka nożna. A przed kamerami same gwiazdy: Krystian Wieczorek i Karolina Gorczyca w głównych rolach.

23 lipca w Białej Podlaskiej firma Aktiv Media rozpoczęła zdjęcia do nowego serialu Telewizji POLSAT – „To nie koniec świata!”. Już wkrótce filmowcy przeniosą się w najbardziej malownicze zakątki Podlasia. A Biała Podlaska – dzięki serialowej miłości – zamieni się w romantyczną stolicę Polski. Główni bohaterowie serialu – Paweł (Krystian Wieczorek – „Julia”, „M jak Miłość”) i Anna (Karolina Gorczyca – „Czas honoru”) – pochodzą z dwóch różnych światów.


On jest w Warszawie przebojowym menadżerem. Uwielbia miejski gwar, wygodę i luksusowe auta. Ona kocha naturę i pracę z dziećmi, a po wiejskich ścieżkach mknie czasem na traktorze. On jest „elastyczny” i bez skrupułów. Ona uparta i ma twarde zasady moralne. Ale przeciwności się przyciągają….

Czy połączy ich w końcu miłość? Odpowiedź już na jesieni – tylko na antenie Telewizji POLSAT!
W pozostałych rolach wystąpią: Dorota Pomykała, Marek Frąckowiak Artur Dziurman, Katarzyna Galica, Marek Siudym, Ada Fijał oraz m.in.: Przemysław Bluszcz, Joanna Orleańska, Tadeusz Huk, Kamil Kula.

Za produkcję „To nie koniec świata!” odpowiada firma AKTIV MEDIA, która ma na swoim koncie m.in. seriale „Tylko miłość” czy „Nowa”. Reżyserem jest Łukasz Jaworski, a autorkami scenariusza Hanna Węsierska i Ewa Sienkiewicz.

fot. Polsat S.A.

5 odpowiedzi do “„TO NIE KONIEC ŚWIATA!” – pierwszy klaps na planie + ZDJĘCIA”

  1. Pingback: tarot en ligne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *