TOP 5 – Najlepsze duety w jesiennej ramówce

To mój subiektywny przegląd.
Kto w jesiennej ramówce zawładnął moim sercem? Poniżej Top Najlepszych „duetów”.
Z góry dziękuję za Wasze typy.

Ryjki – Bitwa o Dom


Oczywiście poza konkurencją – bo to nie postacie z serialu, tylko normalni, zwykli ludzie, którzy wystąpili w jednym z ogólnie pojętych programów rozrywkowych.
Eliza i Tomasz Kosewscy startowali, podobnie jak kilkanaście innych „drużyn” w programie „Bitwa o dom”, gdzie starali się wygrać mieszkanie w Warszawie.
W jednym z odcinków postanowili oddać klucze uczestnikowi, który miał odpaść. Tylko dlatego, że uznali, iż ojciec samotnie wychowujący dwie córki ma mniejsze szanse na zdobycie lokum niż oni. Wyróżnienie za poczucie humoru, inteligencję i nieszablonowe podejście do wykańczanych wnętrz.

Miejsce 5 – Żenia i Leszek – Hotel 52

Sprawdzeni pracownicy kuchni w Hotelu 52. Leszek jest autorytetem z marnym poczuciem humoru, jednak jego pomocnik potrafi go rozbawić w każdej sytuacji, sprawiając, że groźny i wszechwiedzący szef szybko wybacza każde potknięcie swoich podwładnych.
Sławomir Zapała jako Żenia, to niewątpliwie jedna, z moich ulubionych postaci drugoplanowych. I ten niecodzienny akcent 😉
Szkoda, że ten duet tak rzadko pojawia się na ekranie.

Miejsce 4 – Krzysztof i Elżbieta – Lekarze

Były narzeczony Alicji na dobre zadomowił się w Toruniu. Jego szefową została koleżanka ze studiów. Relacje przyjacielskie powoli przeradzają się w uczucie. Wspólne problemy, długie rozmowy, a przede wszystkim ogniste tango, które wykonali na wyjeździe sprawiają, że fani zaczynają trzymać za nich kciuki (a przynajmniej ja 😉

Miejsce 3 – Agata i Tośka – Prawo Agaty

Uważam, że wprowadzenie nastoletniej Tośki do życia Agaty Przybysz wyszło pani adwokat na dobre. Zbuntowana dziewczynka, która okazała się córką Majewskiego pokazała widzom zupełnie inną twarz głównej bohaterki. Agata dużo rozmawia z dzieckiem, stara się aby „młoda” poczuła się ważna i potrzebna, potrafi zrobić jej obiad, fryzurę, wysłuchać i doradzić.
Przy okazji trzeba pochwalić Natalię Keber, która wciela się w rolę młodej przyjaciółki. Aktorkę znamy m.in. z serialu „Chichot losu”, po którym przepowiadałam jej większą karierę. Nadal trzymam kciuki i uważam, że w kategorii „niepełnoletnich” nie ma sobie równych.

Miejsce 2 – Ula i Darek – To nie koniec świata

Mechanik samochodowy i właścicielka lumpeksu. Już wiemy, że ich miłość trwa od Liceum i mimo kłótni, przepychanek słownych i mniejszych lub większych dramatów nadal będą razem.
Ona pyskata, on zazdrosny. Ciepła, zwyczajna dziewczyna i życzliwy kombinator. Źródło dobrego humoru dla wszystkich widzów serialu.
Trzymam kciuki, uwielbiam ich.

Miejsce 1 – Kazimierz i Stanisław – To nie koniec świata

O takich, męskich przyjaźniach pisali poeci. Wszystkie sceny od ukrywania się przed Halinką po wspólne polowania i picie wódki są znakomite.
Para aktorów – Artur Dziurman i Marek Frąckowiak wywiązują się z zadania znakomicie. Partnerzy i kumple. Wiedzą o sobie wszystko, wspierają się w trudnych chwilach (z pomocą różnego rodzaju nalewek), dyskutują ale tak naprawdę spotykają się po to aby ponarzekać.
Chemia między bohaterami znakomita. Dialogi rewelacyjne, czekam z niecierpliwością na powrót Stasia 😉

…………………………………..

PS. Gdyby się okazało, że po ostatnich odcinkach zmienię zdanie co do w/w miejsc w rankingu –  z pewnością Was poinformuję 😉

fot. internet, facebook, polsat.com.pl

Jedna odpowiedź do “TOP 5 – Najlepsze duety w jesiennej ramówce”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *