True Blood 4 – nowi bohaterowie

Kogo zobaczymy w czwartej serii? Kto jeszcze dołączy do obsady?

Marnie – jest kiepska w czytaniu z dłoni i najgorsze jest, że zdaje sobie z tego sprawę – ale to do czasu kiedy zostanie opętana przez ducha prawdziwej czarownicy. Bardzo prawdopodobne, że postać może się okazać –  Hallow, o której Alan Ball opowiadał w sierpniu?


Portia – siostra Andiego. Jest równie piękna co ostra na sali rozpraw. Pojawiły się informacje, że aktorzy True Blood nie mogą mieć problemów z nagością i Portię zobaczymy w całej okazałości.

Naomi jest Azjatko-Amerykanką,  która walczy w klatkach. Poza ringiem jest uczuciowo zaangażowana z jedną ze swoich rywalek.

Królowa Mab – jest elegancką pięknością, która przewodniczy fikcyjnej krainie (która ma baśniowy charakter) i w którą wciąga Sookie. Eteryczna Wasza wysokość ma mieć niesamowity temperament.

Suzanne McKittrick jest typem prawdziwej gospodyni domowej, która porzuca swoje nieciekawe życie aby nawiązać więź z „takimi jak ona” (autor tekstu podejrzewa, że „tacy jak ona” oznacza zmiennokształtnych).

Kolejne nowe postaci mogą doprowadzić do potraktowania starych bohaterów po przysłowiowych „łepkach”. Liczę, że się jednak nie zawiodę.

fot.miastofantastyki.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *