True Blood – plakat promujący 3 serię

Fani serialu czekają na trzecią serię, która wystartuje w USA 13 czerwca. Akcja promocyjna ruszyła jednak już kilka tygodni temu i co jakiś czas pokazują się plakaty i kilkusekundowe urywki z planu.

O czym to serial? O wampirach, które wynalazły syntetyczną krew i ujawniły się – walcząc o swoje prawa, o sympatycznej kelnerce Sooki, która zakochuje się w wampirze… srata tata. Jak czyta się „streszczenia”, to człowiek zastanawia się dlaczego nazywa się go „kultowym” i skąd ma taką popularność.
Zacznę jeszcze raz – Pamiętacie rewelacyjne „Miasteczko Twin Peaks„? Pamiętacie ten klimat małego miasteczka, mgłę, bohaterów, a nawet muzykę?
To właśnie taka psychodeliczna historia, z rewelacyjnie napisanymi i zagranymi bohaterami. Na początku może was obrzydzić, bo krwi jest zdecydowanie mniej niż innych ludzkich wydzielin. Na pewno nie jest to serial dla wszystkich – i mówię tu o dzieciach. Sex, sex i jeszcze raz dużo sexu (później będzie go jeszcze więcej 😉

Czy to jest dobry serial – zdecydowanie Tak.

Druga seria – scenariusz naiwny, banalny ale ci bohaterowie! WOW – czapki z głów. Irytująca i momentami bardzo wkurzająca Sookie Stackhouse, którą gra Anna Paquin (na pewno pamiętacie jak odbierała Oscara za drugoplanową rolę żeńską w filmie „Fortepian” – ta dziewczynka trochę już podrosła 😉
Ben, który jest taki dobry, też zacznie irytować – ten Eric…

Można pisać i pisać, co też czynić będę na pewno.

Pojawiła się również informacja, że aby umilić czas oczekiwania na nowe odcinki HBO przygotowało 6 „miniodcinków” – premiera już 2 maja. Miło z ich strony.

fot.http://community.livejournal.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *