Trzeci sezon serialu MAD MEN od 13 czerwca na Sundance Channel

Kanał filmowy Sundance Channel pokaże trzeci sezon cieszącego się uznaniem krytyków i wyróżnionego wieloma nagrodami serialu „Mad Men”. Premierowe odcinki w czwartki o 22:00 od 13 czerwca.

Akcja serialu toczy się w latach 60. XX wieku w Nowym Jorku. Opowiada o życiu bezlitośnie konkurujących ze sobą pracowników agencji reklamowej przy Madison Avenue. Od swojego debiutu „Mad Men” stał się jednym z seriali telewizyjnych, które zdobyły największe uznanie dziennikarzy. Serial otrzymał 15 nagród Emmy w licznych kategoriach. Został również wyróżniony prestiżową nagrodą Złotego Globa za Najlepszy Serial Dramatyczny.

„Mad Men” na trwałe wpisał się w popkulturę, przywrócił modę na sztukę i kulturę lat 60. Po przejęciu przez brytyjską firmę reklamową PPL (Putnam, Powell & Lowe) agencja reklamowa Sterling Cooper Major przeszła duże zmiany. Dyrektor kreatywny Donald Draper (w tej roli zdobywca nagrody Złoty Glob Jon Hamm) po powrocie z Los Angeles, dokąd uciekł, próbując się pogodzić ze swoją tożsamością, dowiaduje się o fuzji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *