13 odpowiedzi do “Trzej panowie i pies”

  1. On jest tak po prostu nauczony pewnie przez swojego ojca barta, pamiętacie jak Lilly i Bart po ślubie wyjechali w podróż poślubna i potem jak opowiadała jak musiała namawiać Barta na założenie klapek na plażę, bo nie chciał. To jest po prostu wychowanie. I w cale nie wygląda jak pajac.

  2. Tak rozumiem, ale to chodzi o serial, przecież nikt w serialu taki Chuck Bass lub Blair Waldorf nie powiedzą ci że on chodzi cały czas w garniturze bo scenarzysta tak postanowił, ani Blair ci nie powie ze cały czas nosi głównie eleganckie sukienki, nigdy nie związuje włosów w kucyk tylko dlatego że tak właśnie wykreowali ja scenarzyści. A po za tym sa tacy ludzie którzy noszą głównie garnitur, a inne rzeczy tylko podczas jakichś okazji[wakacje, czy jak idą na siłownię] to jest głównie przymus pracy jaką wykonują, albo na wsi wręcz odwrotnie ludzie nie zakładają garnituru tak sobie, ja z babcią się śmieję, że tylko jak idą na komunię, chrzciny, ślub, do kościoła czy na pogrzeb, przecież nie założą go na działkę/pole ani nie wsiada w nim do ciągnika.

  3. Dokładnie Annie, a AntyGG , postać Chucka nie jest w jakimś sensie wymyślona, jest wzorowana na ludzi, businessman’ów, którzy żyją w NY.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *