TVN i Polsat wycofują się z Gali Telekamer!

Jak podają wirtualne media w tym roku nie będzie gali wręczenia Telekamer, a plebiscyt odbędzie się jedynie na łamach tygodnika TeleTydzień. Z uczestnictwa w konkursie wycofały się Polsat i TVN.

Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy Polsatu, w rozmowie z Wirtualnemedia.pl, mówi że stacja wycofała się z plebiscytu, z przyczyn biznesowych oraz związanych ze zmianami w ustawie o radiofonii i telewizji dotyczących ograniczenia autopromocji. Do czasu autopromocji zaliczane są emitowane przez telewizje spoty zachęcające do głosowania na ich twarzy i programy.

Z kolei telewizja TVN nie informuje oficjalnie o powodach braku udziału w tegorocznych Telekamerach. – Władze stacji zdecydowały o tym po szczegółowej analizie wszystkich za i przeciw – mówi Wirtualnemedia.pl tylko Karol Smoląg, rzecznik prasowy Grupy TVN. – źródło wirtualnemedia.pl

Po ostatnich wydarzeniach, gdzie TVP zgarnęła w zasadzie wszystkie nagrody w ogóle nie dziwię się decyzjom Polsatu i TVN. Ale czy nagroda Telekamery jest nadal prestiżowa?

9 odpowiedzi do “TVN i Polsat wycofują się z Gali Telekamer!”

  1. Dokładnie. To już koniec Telekamer. Jeśli dwie stacje wycofują się z plebiscytu i mają w nosie czy wygrają statuetkę czy nie nie świadczy dobrze o samym konkursie.

  2. to jak to bedzie wygladalo ???? telemagazyn se wytypuje tylko z tvp 1 i tvp 2 ludzi aktorow i seriale i one beda miedzy soba walczyc czy jak?

  3. ale wstyd dla teletygodnia ale nie dziwie sie polsatowi i tvn że nie mieli ochotę występowac w tej szopce

  4. Sądzę , że Polsat i TVN się wycofali z Telekamer , bo boją się kolejnej porażki i , że poraz kolejny wygra stacja TVP , ale dobrze , że tak zrobili, dla mnie telekamery już od dłuższego czasu były nie wypałem , a w tamtym roku przeszli samych siebie. Myślę , że już koniec telekamer. 🙂

  5. powiem szkoda ale ostatnia gala to byla mega słaba i żenua, jak w kategorii serial tygodniowy mogl wygrac ojciec mateusz tego nie kumam szkoda tylko dlatego, ze nie doceniom przepisu na zycie ktory pojawil sie dopiero na wiosne a moim zdaniem powinien zgarnac wszystkie statuetki, pewnie tez nominiwaliby bobka i muche i by bobek zgarnal kolejna telekamere, chociaz wstyd ze za tak slaby serial jak prosto w serce

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *