W tym roku TVN mocno wyprzedził konkurencję i już na początku sierpnia ogłosił swoją jesienną ramówkę.
Jest sporo nowości i powracają ulubione propozycje Polaków.
Co będziecie oglądać?
Poniżej moja lista.

Seriale:
Na Wspólnej i Singielka - raczej nieregularnie, na playerze, w wolnej chwili - jak to telenowele.
Druga szansa - z obowiązku redakcyjnego, z nadzieją, że drugi sezon nie będzie do bólu przewidywalny (dla Pana Topy i mojej ulubionej salowej ;)
Na noże - Nowość. Po zwiastunie to mój zdecydowany faworyt w jesiennej ramówce. Tak jak pisałam - Jest kolorowo, z charakterem i świetną obsadą.
Wszelkie produkcje typu “dokument” odpuszczam.

Programy:
Oczywiście Kuchenne rewolucje w czwartki. Masterchefa nadrabiam w playerze (podobnie jak Top model), a w niedzielne wieczory będę oglądać Ranczo.
Mam talent - w zależności od propozycji konkurencji. Mimo całej sympatii do Jury uważam, że format już dawno się wyczerpał.

Z pewnością środowe wieczory będą należały do Azja Express - jestem ciekawa jak celebryci poradzą sobie z wyprawą. Ponadto od lat śledzę Amazing Race i uwielbiam programy związane z podróżami.

Ślub od pierwszego wejrzenia brzmi tak absurdalnie, że muszę zobaczyć przynajmniej odcinek premierowy. Z jednej strony małżeństwo z osobą, której zupełnie się nie zna jest szaleństwem, z drugiej jednak… Przecież to dorośli ludzie i nikt im lufy do czoła nie przystawiał ;)

Ciekawie też przedstawia się propozycja stacji TTV i TVNStyle (TVNTurbo zostawiam dla Panów).
“Damy i wieśniaczki” - zerknę z ciekawości - bo polubiłam format ukraiński. “Pierwszy raz za granicą” opowiadający o ludziach, którzy nigdy nie byli na urlopie, a dzięki telewizji mają szansę zwiedzić świat - zobaczę z przyjemnością (mając nadzieję, że to nie będą “Pamiętniki z wakacji” ;)
W TVN Style zerknę na dwa programy prowadzone przez Magdę Gessler. Tradycyjnie będę oglądać wszystkie audycje o urządzaniu wnętrz prowadzone przez Dorotę Szelągowską i “Wiem co jem i wiem co kupuje”.

Tyle z oferty TVN.
Jestem ciekawa co przygotują pozostałe stacje.

A Wy?
Co będziecie oglądać?  Zapraszam do komentowania.