TVP 2 rezygnuje z seriali „Zakład” i „Orzeł”

Szczerze wyznaję, że pierwszy raz usłyszałam o produkcji pt.”Zakład” właśnie dzisiaj. Serial miał opowiadać o upadającym zakładzie produkcyjnym. W roli głównej mieli pojawić się m.in: Cezary Żak i Małgorzata Foremniak (sprawdzone).

Dyrektor Maciej Chmiel uznał, że pomysł był „anachroniczny”. Nie powstanie również „Orzeł”, który miał opowiadać historię okrętu.

Ten sam Dyrektor w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl wyznał, że projekt jest bardzo drogi, a w polskiej historii mamy do czynienia z ważniejszymi wydarzeniami, w których można ukazać bohaterstwo Polaków.

4 odpowiedzi do “TVP 2 rezygnuje z seriali „Zakład” i „Orzeł””

  1. Nie żebym słyszała coś więcej… jakieś dwa dni temu widziałam gdzieś jeszcze krótszą informację o rezygnacji z zakładu, powiedziane było właściwie tylko to, że grać mieli Żak i Małgorzata FOREMNIAK (nie Kożuchowska) i oczywiście pod artykułem „mądrości” z jednej i drugiej strony… kto to i dlaczego serial zdjął, takie nasze typowo polskie napierniczanki bez żadnej wiedzy 🙂 A tutaj tylko chciałam zwrócić uwagę na sprawdzenie (nie wiem, gdzie to można zrobić) o którą aktorkę chodziło

  2. Foremniak, Foremniak.
    Kożuchowska póki co zafiksowana na TVN i swój najnowszy „hit” 😉

    Pogłoski o tym serialu pojawiały się od dawna. Żak opowiadał o tym projekcie Ranczersom w ich Gazetce Ranczerskej. Zresztą ten serial miał produkować producent Rancza 🙂 Nawet chyba zdjęcia miały rozpocząć się do niego w tamtym roku, ale przez jakieś niejasności w TVP – mówimy o 2015 roku – nie doszło do realizacji. Jak widać teraz powrócono do tematu, ale… Chmiel widać ma zupełnie inną wizję swojej Dwójki.
    Może dadzą ten serial w innej telewizji, w końcu Żak jest marką samą w sobie, kto wie.

  3. Foremniak oczywiście. Już poczytałam i poprawiłam. Co zupełnie nie zmienia tego, że serial już padł w fazie przygotowań do produkcji, więc nawet jakby miała w nim wystąpić Monica Belluci to i tak nie ma o czym gadać 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *