Usta usta 10 – po premierze

Z odcinka na odcinek serial coraz bardziej mnie irytuje. Oczywiście wiem, że żadna w tym wina czy zasługa polskich scenarzystów – bo do znudzenia będę Wam przypominać, że Usta usta to Cold feet – kropka w kropkę dokładnie te same sceny – tylko aktorzy zostali podmienieni.

Dlaczego irytuje? Dlatego, że pierwsze odcinki pokazały nam, że to niesamowity serial komediowy – a obecnie śmiesznych scen jest już jak na lekarstwo.
Uważam jednak, że nadal warto oglądać.
Dziesiąty odcinek przede wszystkim dla Agnieszki, Krzysztofa i zdjęć robionych w Paryżu. Miasto i aktorzy – kawał dobrej roboty!
Julia i Dorian – nie przekonuje mnie nowy chłopak. Nie wiem czy to wina aktora, czy postaci, którą kreuje – wydaje mi się nadętym bufonem, który za chwile wywinie jej jakiś numer.

Internetowe randki Adama. Też tak sobie. Miałam nadzieję, na zupełnie inny przebieg spotkania – tu mogli scenarzyści poszaleć – umawiać go z różnymi kobietami, mężczyznami itp. Internet i portale matrymonialne dają taką możliwość. Produkcja nie poszalała. Skopiowała jak zwykle angielski pomysł.

Piotr i Iza. Początek bardzo dobry – rozmowa z Adamem i etapy „przemilczeń” – super. Końcówka i romans z Moniką – przewidywalny (nie tylko dla tych, którzy czytali spoilery).

Usta usta to smaczki.  Szkoda, że pojawiają się coraz rzadziej.
Spoilery jak zwykle poniżej
fot. ustausta.plejada.pl
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.

.

Spoilery tym razem średnioterminowe 😛

Po pierwsze wyjazd do Paryża jak wiemy zaowocuje u Agnieszki ciążą. Rodzina powiększy się jednak bardziej niż przypuszczacie – para będzie miała bliźniaki!

Iza dowie się o zdradzie męża i nie będzie chciała ratować małżeństwa, które od dawna się psuło. Każe mu się wynosić. Będą w separacji.
Oczywiście nastąpi jeszcze kilka rozstań i powrotów – ale o tym później 🙂
Chcecie wiedzieć z kim poza Moniką Piotr będzie miał romans? Nigdy nie zgadniecie – z Oksaną – nianią Stasia.

Jedna odpowiedź do “Usta usta 10 – po premierze”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *