Usta usta 11 – po odcinku

Odcinek sponsorowała literka „A”. Jak alkoholizm Agnieszki.
Młoda matka, która nie potrafi poradzić sobie z problemami swojej rodziny pokazuje nam jak szybko można się stoczyć. Najlepszą sceną było jej upodlenie pod dyskoteką. Kiedy nieprzytomna tarzała się po chodniku. Pogarda w oczach (i słowach) przypadkowego znajomego powinna ją trochę otrząsnąć.

W przeciwieństwie do Ptysia 😉 bardzo lubię postać Agnieszki i nadal uważam, że Magdalena Popławska świetnie sprawdza się w tej roli.

Jazda pod wpływem alkoholu to już był „hardcore”. Ale ciarki na rękach miałam w momencie, kiedy policjant podszedł do Stasia i zapytał kto prowadził samochód. Dziecko skłamało, żeby ratować matkę.

Kobieta chce udowodnić swojemu mężowi, że nie jest pijaczką. Siedzi przy otwartej butelce wina i w końcu pęka. Jednak już przyznaje się, że ma problem. Prosi Piotrka o wsparcie.
Wzruszająca scena w klinice, kiedy umawia się do psychiatry i spotyka swojego męża, który chodzi na terapię.

Beata Motyl nadal gości w życiu Julii i Adama. Spotkania, wizyty w domu. Coraz bardziej zbliża się do małżeństwa. Kiedy jeszcze wyznaje Adamowi, że nadal go kocha i to dla niego przyjechała do Warszawy, wiemy że mężczyzna musi jak najszybciej podjąć decyzję i pozbyć się jej ze swojego życia.
Scena przy półce w sklepie muzycznym to prawdziwy majstersztyk. Da się w polskim serialu? Ano da się 🙂

I jeszcze apel po odcinku. Też mam niekiedy dość, kiedy jestem na babskiej imprezie, a dziewczyny w kółko rozmawiają o kupkach i przecierach dla swoich pociech. Ja wiem, że dziecko zmienia życie kobiety. Ale nie pozwólcie żeby zmieniło Wam mózg w papkę budyniową 🙂

Świetny odcinek. Nie ma co pisać. Trzeba zobaczyć. 4,5 bobra 😀
(ale bobra się nie dzieli)

fot.http://ustausta.plejada.pl/

5 odpowiedzi do “Usta usta 11 – po odcinku”

  1. Przygnębiający, dołujący odcinek. Dla mnie ciekawsza jest przemiana Krzysztofa i jego „normalnienie” niż upadek Agnieszki (zawsze z nią było coś nie tak).
    Według mnie odcinek zasługuje na 2,5 bobra (ale bobra się nie dzieli) 😀

  2. ciekawe czy zgodzimy się przy następnym 😀 Agnieszka jest obecnie moją ulubioną bohaterką tego serialu. No co ty jaki dołujący? Ptyś widział końcówkę? Właśnie wzruszający i pełny nadziei 🙂
    Musisz dołożyć bobra za efekty specjalne w sklepie z muzyką 🙂

  3. Jak w serialu wątek Agnieszki będzie dalej nadmiernie eksploatowany, to się na pewno nie zgodzimy 🙂 🙂
    Za sceny w sklepie muzycznym 0,5 bobra (ale bobra się nie dzieli) = 3 całe bobry (ale jeden taki malutki i chudziutki i wyliniały z lekka)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *