Wiemy już, że Julka jest w ciąży. Cieszyliśmy się, że los dał im dwójkę dzieci. Jak to będzie z tą adopcją w trzeciej serii?
Spoilery! KTO NIE CHCE WIEDZIEĆ - NIE WCHODZIĆ.

Analizuję wpisy angielskiej wersji - czyli oryginału Cold Feed, z którego polscy scenarzyści czerpią strumieniami. W Anglii było aż pięć sezonów ale odcinki zgadzają się z naszymi - podobne sceny, a nawet ujęcia. Więc tak też będzie w polskiej wersji.

Podczas przechodzenia przez procedury adopcyjne u pary pojawią się kłopoty finansowe. I to bardzo poważne. Adam straci pracę!
Małżeństwo utraci też swoje mieszkanie i znajdą się w krytycznej sytuacji. Podejrzewam, że przez to adopcja Marysi nie dojdzie do skutku.

Julia jest jednak w ciąży. I chwała scenarzystom urodzi zdrowego chłopca. Stanie się to podczas wesela… ich przyjaciela (pewnie podejrzewacie kogo ale już nie zdradzę, żeby chociaż ciut niespodzianki widzom zostawić).
Wsparcie finansowe i pieniądze potrzebne na nowe lokum dostaną od ojca Adama.

Czy tak też będzie w naszej wersji? I jak zakończy się wątek z adopcją dziewczynki, która jak widzieliśmy pokochała swoich nowych rodziców? Zobaczymy już na wiosnę.

fot.ustausta.plejada.pl