Usta usta 3 – co z adopcją?

Wiemy już, że Julka jest w ciąży. Cieszyliśmy się, że los dał im dwójkę dzieci. Jak to będzie z tą adopcją w trzeciej serii?
Spoilery! KTO NIE CHCE WIEDZIEĆ – NIE WCHODZIĆ.

Analizuję wpisy angielskiej wersji – czyli oryginału Cold Feed, z którego polscy scenarzyści czerpią strumieniami. W Anglii było aż pięć sezonów ale odcinki zgadzają się z naszymi – podobne sceny, a nawet ujęcia. Więc tak też będzie w polskiej wersji.

Podczas przechodzenia przez procedury adopcyjne u pary pojawią się kłopoty finansowe. I to bardzo poważne. Adam straci pracę!
Małżeństwo utraci też swoje mieszkanie i znajdą się w krytycznej sytuacji. Podejrzewam, że przez to adopcja Marysi nie dojdzie do skutku.

Julia jest jednak w ciąży. I chwała scenarzystom urodzi zdrowego chłopca. Stanie się to podczas wesela… ich przyjaciela (pewnie podejrzewacie kogo ale już nie zdradzę, żeby chociaż ciut niespodzianki widzom zostawić).
Wsparcie finansowe i pieniądze potrzebne na nowe lokum dostaną od ojca Adama.

Czy tak też będzie w naszej wersji? I jak zakończy się wątek z adopcją dziewczynki, która jak widzieliśmy pokochała swoich nowych rodziców? Zobaczymy już na wiosnę.

fot.ustausta.plejada.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *