Usta Usta 5-6 streszczenia odcinków

Komplikacje w małżeństwie Krzysztofa są pewne od momentu pojawienia się aktywistki Anity. Wiadomo też, że pojawi się była miłość Agnieszki – słynny fotograf.
Co czeka pozostałych bohaterów?
Przeczytajcie streszczenia

Odcinek 2×05 – emisja 5 października

Julia i Adam postanawiają się pobrać. Iza i Agnieszka mają wątpliwości, czy to dobra decyzja, biorąc pod uwagę fakt, że ich przyjaciółka nie może mieć dzieci. Krzysztof wciąż myśli o Anicie. Zastanawia się, czy zaprosić ją do hotelu. Michał Werner, studencka miłość Agnieszki, planuje zrobić wystawę zdjęć. Prosi dawną koleżankę o pomoc. W przedsięwzięcie angażuje się również Iza. Kobiety zaczynają rywalizować o względy. fotografa. Tymczasem Piotr nawiązuje internetowy romans z tajemniczą dziewczyną o nicku Atomówka.

Odcinek 2×06 – emisja 12 października

Koledzy Adama organizują mu wieczór kawalerski w jego rodzinnym mieście – Sopocie. Panie razem z przyszłą panną młodą wyjeżdżają natomiast do luksusowego spa na Mazurach. Piotr przygotował dla przyjaciela niespodziankę – spotkanie ze wszystkimi znajomi z czasów szkolnych, w tym największą miłością Beatą Motyl. Podczas gdy Adam ulega czarowi wspomnień, podpite i znudzone panie grają w butelkę. W trakcie zabawy w szczerość Iza przyznaje się Julii, że kiedyś łączyło ją coś z Adamem. Po tym wyznaniu kobieta postanawia zerwać zaręczyny. Tymczasem Piotrek odkrywa, że Krzysztof ma romans z Anitą.

fot.http://ustausta.plejada.pl/

Jedna odpowiedź do “Usta Usta 5-6 streszczenia odcinków”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *