Usta usta 7 – na smutno

Każdy kto uwielbia momenty komediowe – w najnowszym odcinku znajdzie coś dla siebie. Przede wszystkim wielki bal charytatywny – uwielbiam Izę. Kreacje jej i Piotra przejdą do historii.
Pijana Iza i jej atak na szefową Krzysztofa, jej zawziętość, jego tłumaczenia – palce lizać. Koniec afery po raz kolejny udowadnia nam, że Krzysztof to mądry gość.
A co jest nie tak?
Ciąża Julii. Okazuje się, że podczas pobytu jej byłego męża nie tylko grali na gitarze i w Twistera. Reasumując kobieta jest w ciąży ale nie wie kto jest ojcem jej dziecka – Adam czy Jan.
Przy porodzie wyjaśni się (zdecyduje kolor bobasa), jednak teraz Julia postanawia odejść od Adama.
Ostatnie minuty mnie zawiodły – ale taki to już serial.
Moment oświadczyn – rewelacja.

Będzie coś jeszcze – czego się nie spodziewałam i szczerze mówiąc – boję się, że ten wątek będzie kontynuowany – namiętny pocałunek Izy i Adama.

Czekam na odcinek nr 8.
Oczywiście Julia musi wrócić.

fot.http://ustausta.plejada.pl/

3 odpowiedzi do “Usta usta 7 – na smutno”

  1. niestety wątek uczucia między Izą a Adamem będzie kontynuowany ;/ a Julia wróci… żeby dowiedzieć się co będzie dalej można poczytać streszczenia odcinków angielskiego „Cold Feet” http://en.wikipedia.org/wiki/Cold_Feet bo nasze „Usta Usta” są toczka w toczkę wzięte z tego serialu, dialogi są identyczne, a czasem zdarza się że sposób filmowania jest identyczny. Trochę głupio ze Polacy w 100% zerznęli ten serial ;/ Chyba że od 8 odcinka się to zmieni, bo wątpię żeby Julia usunęła ciążę, bo tak właśnie zrobiła ta sama postać w angielskiej wersji serialu. Zobaczymy 😉

  2. Ola – ale o tym bylo glosno, ze na „licencji” hehe. Identyczne – na youtube tez sa fragmenty ostatnich odcinkow, a ostatni w calosci. Ale jesli ktos ma ochote zepsuc sobie juz na maksa zabawe w Usta usta (ja sobie zepsulam – az do dzisiaj mam „ciary”) to prosze bardzo na własna reke.
    Serdecznie dziekuje za komentarz. Jeśli usunie dziecko – to można kolejne streszczenia tlumaczyc z angielskiego i wklejać 😀
    Pozdrawiam

  3. tak wiedziałam że ten serial jest na licencji 😉 ale na licencji była np. „BrzydUla”, a jednak różniła się nieco od pierwowzoru kolumbijskiego 🙂 a nasze „Usta Usta” są identyczne jak „Cold Feet”. Ja na szczę szczęście nie oglądnęłam tego ostatniego odcinka na youtube 😉 ale widziałam parę odcinków 2 serii „Cold Feet, i liczę że jednak „Usta Usta” będą się trochę inne 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *