Usta usta 8 – co to był za ślub + spoiler długoterminiwy

Mimo wiadomości o romansie Krzysztofa i przełknięciu tej gorzkiej pigułki przez Agnieszkę ten odcinek był zdecydowanie bardziej pozytywny i komediowy niż poprzednie.
I bardzo dobrze!
Ósmy odcinek był prawie w całości o ślubie i weselu Julii i Adama. Pan młody bardzo się denerwował, co skutkowało jego posiedzeniami w łazience, a przyjaciele robili co mogli aby uspokoić przyszłych nowożeńców.

Świetny wątek Piotra i Izy. Robert zachował się jak ostatni tchórz, jednak dzięki niemu na jaw wyszedł romans Krzysztofa.
Piotr i jego nowa pasja – filmowanie – świetne. A już na szczególną uwagę zasługuje montaż i efekt końcowy – to już zobaczcie sami. Mężczyzna wreszcie zrozumiał, że jednak Iza jest jego miłością życia i para zakończyła przyjęcie lądując w łóżku. Efektem jak wiemy będzie dziecko.
Mowa była trochę za ostra i raczej żaden przyjaciel nie wyskoczyłby z czymś takim na  polskim weselu. Ale podejrzewam, że scenarzyści skopiowali scenę z angielskiej wersji.
Końcówka rewelacja – „zapomniałem o n Vitro!” 🙂
Ślub jak to w Usta usta pełen śmiesznych wydarzeń i wpadek głównych bohaterów, wesele jednak było słabe jak na ich możliwości – przeważała scena łazienkowa, w której wszyscy zastanawiali się, czy powiedzieć Agnieszce o romansie jej męża.

Kobieta dowiedziała się jednak o zdradzie od samego Krzysztofa ale przyjęła to z wielką klasą. W przeciwieństwie do rodziców Julii, których Piotr (jak i resztę gości) poinformował, że ich córka była mężatką. Przy okazji wyszła na jaw historia jej rodziny, czyli bita matka.

Odcinek toczył się szybko i sprawnie ale akcja objęła właściwie jeden dzień (poza końcówką) i rozprawił się jedynie z romansem Krzysztofa, bo jak wiadomo u Piotra i Izy tak pięknie nie będzie.
Całkiem niezły epizod.

SPOILER

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Długoterminowy.
Jak wiadomo do obsady dołączyła Karolina Gorczyca, która zainteresuje się ze wzajemnością Piotrem. Dziewczyna jest z Chorwacji, gdzie zaprosi też swojego mężczyznę i jego przyjaciół. W oryginalnej wersji kobieta pochodziła z Australii i nie miała wizy, która pozwoliłaby jej zostać w Anglii.
Kiedy miała zostać deportowana ukochany wpadł na genialny pomysł aby zalegalizować jej pobyt. Para wzięła ślub!

Czy Karolina Gorczyca będzie nową żoną Piotrka? Zobaczymy w trzeciej serii.

fot.http://ustausta.plejada.pl

Jedna odpowiedź do “Usta usta 8 – co to był za ślub + spoiler długoterminiwy”

  1. Fajny odcinek. Trochę śmiechu, trochę łez- jak w życiu. Dla mnie ani lepszy, ani gorszy od pozostałych- wszystkie trzymają poziom, a wahania „formy” są niewielkie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *