Usta usta 8 – już nie do śmiechu?

Jak zwykle moje spostrzeżenia dotyczące przedpremierowego odcinka – tak zwany SPOILER.
Tak jak w komentarzach pisała Ola – sprawdza się. Scenarzyści i reszta produkcji przenoszą nam na polskie ekrany angielski serial „Cold Feet”. I już niestety wiemy jak to wszystko się skończy. Nadal uważam, że przepisanie streszczeń zepsuje całą zabawę i lata emisji.
Więc jeśli ktoś chce – zobaczyć ostatni odcinek – włączajcie youtube.  Ja będę dawkować „niusy”.
Ósmy odcinek jak zwykle bardzo dobry. Rewelacyjny Adam i jego „randka” w postaci Moniki ( w tej roli znana Marcysia ze Złotopolic czyli Magdalena Stużyńska). Dziewczyna, której nie przeszkadza śmietnik w domu „ukochanego”, zrzucająca części garderoby aby usiąść – bezcenne.

Wracając do Adama – w rozmowie z Agnieszką – mistrz. Opanowanie, pewność siebie, nonszalancja – no Bruce Lee może mu buty czyścić 🙂 Przydałoby się, zatrudnienie nawet Franka Kimono – bo zapuścił się biedak niesamowicie. Ale grał twardziela do końca.

Aga: „Zionął alkoholem” – Może przyszłam nie w porę?
Adam: Nieee

Krzysztof, który został zwolniony. Bogacz,  płacze na kolanach żony – musicie to zobaczyć. Szukający pracy, poniżający się Krzysztof.
I teraz opiekuje się Stasiem! I wreszcie dotrze do niego, że dziecko jest najważniejsze – w jakich okolicznościach – musicie zobaczyć sami.

Jednak w serialu pojawia się coraz więcej smutnych momentów. Iza.
Świetna przyjaciółka, cudowna matka i… niestety żona, która przestała kochać męża. I zakochała się w jego najlepszym przyjacielu. Adam, który nie ma o tym pojęcia. I Piotr, który jest przez nią wyśmiewany (Adam by cię rozszarpał na strzępy).
Jak myślicie małżeństwo Izy przetrwa?

Na deser Julia. Pojawia się w mieszkaniu Adama, który ma dla niej niespodziankę – pokoik dziecięcy. A ona jest już po aborcji.
Sama podjęła decyzję, bo nie chciała wychowywać dziecka Jana.

Usta usta to  nadal dobry serial. Ale teraz widzimy, że tylko za sprawą aktorów. Reszta to Cold feet.


Spojler długoterminowy:
Skrobanka będzie miała odbicie w przyszłości. Ale to w kolejnej serii, albo jeszcze w kolejnej.
W każdym bądź razie Julia nie będzie mogła przez swoją decyzję zajść ponownie w ciąże.

fot.fot.http://ustausta.plejada.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *