Usta usta 9 – po odcinku + spoiler

Odcinek udany, jednak znowu w wersji „na smutno”. Wyjaśnia natomiast wiele spraw pomiędzy bohaterami. Właściwie każda para podejmuje przełomową decyzję w swoim życiu i pojawia się Karolina Gorczyca – zapowiadana wcześniej dziewczyna z Chorwacji.

A jednak się pomyliłam. Byłam święcie przekonana, że decyzja o wyjeździe Izy do USA będzie spowodowana miłością do Roberta i mężczyzna lada dzień wróci na kolanach do byłej kochanki, zaproponuje jej pracę i miejsce w swoim sercu. Praca w USA jest nadal aktualna, jednak jak widać zaoferował ją obecny szef Nowakowej.
Przy okazji arcy sympatyczny i od razu poznał się na tym jakim Iza jest  pracownikiem. Była wycieczka do Rzymu,  tradycyjnie nie pokazano nam plenerów, tylko wejście na lotnisko i hotel.
Iza w ciąży. Piotr szczęśliwy, kobieta jak się okazało na końcu odcinka również pokochała swoje dziecko.
Niestety badanie ginekologiczne udowodniło, że płód nie żyje.
Świetny prezent dla małego Adasia – zbroja legionisty, w której ojciec przyprowadził go na boisko 😉 Nigdy nie byłam małym chłopcem ale nie wiem czy to byłaby dla mnie wymarzony podarunek od rodziców.

Julia i Adam zabijają czas oddając się różnym zajęciom. Julia występuje w amatorskim teatrze, Adam za prośbą Krzysztofa opiekuje się drużyną małoletnich piłkarzy. Zastanowiło mnie to jak nakręcono sceny na stadionie, które pojawiają się w śnie Adama – szczere WOW.
Adam zostaje zwolniony z funkcji trenera, a Julia uświadamia sobie, że chce adoptować dziecko. Para razem ustala, że będą rodzicami.

Agnieszka i Krzysztof.
On zaczyna oglądać radzieckie filmy i czyta/recytuje poezję. Chce naprawić swoje małżeństwo po skoku w bok z Anitą, jednak jak widać nie będzie to proste. Agnieszka zaprzyjaźnia się ze znajomą Julii – Leną, która jest zagorzałą imprezowiczką.
A przy okazji wypija hektolitry wina i Oksana zaczyna się martwić. My też się martwimy, tym bardziej, że kobieta pije od rana, nie przestaje nawet kąpiąc bliźniaczki, a wieczorem wychodzi z domu – oczywiście na imprezę.

Nie mogę niczego zarzucić, dodam, że wolę te odcinki które dzieją się na przełomie dni/tygodni niż te z jednego dnia bohaterów. Brakowało mi jednak humoru, z którego ten serial w sumie zasłynął. Niestety powodów do uśmiechu może być coraz mniej…

+ zdecydowany kolejny bóbr za scenę stadionową. Czegoś takiego w polskim serialu jeszcze nie było.

.
.
.

.

.

.

.

Spoiler

Agnieszka zaczyna nadużywać alkoholu. Wpadnie w nałóg i zacznie się staczać. Krzysztof będzie jej się starał pomóc ale ostatecznie odejdzie. Zwiąże się natomiast z panią prawnik i razem będą próbowali odebrać Agnieszce dzieci.
Adam i Julia adoptują dziecko. Wpadną też w poważne problemy finansowe. Kiedy będą musieli jakoś związać koniec z końcem i szukać nowego domu dla siebie i dziecka, okaże się, że Julia jest w ciąży!

fot.http://ustausta.plejada.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *