Usta usta 9 – wypełniacz międzyodcinkowy

Tak można nazwać dziewiąty odcinek serialu, który w zasadzie był… o niczym. Oczywiście można w gorszy sposób wydać 6zł – ale znam też ciekawsze sposoby 😉

Podsumujmy jeszcze raz o czym był odcinek ósmy:
1. Adam ma dziewczynę Monikę, nimfomankę, z którą ma problem się rozstać, chce wrócić do Julii. Julia również za nim tęskni i chce się pogodzić
2. Iza zakochała się w Adamie i uświadamia sobie, że jej małżeństwo jest nieudane (nie kocha już Piotra)
3. Krzysztof zostaje bezrobotny – zdaje sobie nagle sprawę, że kocha swojego synka i chce z nim spędzać czas, odrzuca ofertę pracy.

O czym jest 9? Przeczytajcie powyższe punkty i znajdziecie odpowiedź.
Oczywiście wiemy, że to nie wina produkcji, scenariusza i aktorów – wszystko jest kopiowane krok po kroku z „Cold Feet”. Różnica między odcinkiem ósmym, a dziewiątym polega jedynie na tym, że
Adam szuka współlokatorki. Z polecenia Moniki zjawia się Julia 2, która jest śliczna i mężczyzna waha się czy wypada mu ją podrywać.

Agnieszka dowiaduje się, że Krzysztof odrzucił propozycję pracy i zaprasza Ewę wraz z kolejnym mężem na kolację. Krzysztof uświadamia sobie, że jednak nie potrafi gotować i bierze posadę.

Iza początkowo zwala wyznanie na alkohol i PMSa, jednak Piotr dowiaduje się prawdy – przychodzi do pracy przyjaciela i podbija mu oko.

Później są wyjaśnienia, rozmowy przyjaciół, deklaracja ze strony Adama,  Iza jednak opuszcza ich wspólną sypialnię. KONIEC

Nie ma bardzo zabawnych wątków, nie ma również bardzo wzruszających. Jeśli Usta usta są serialem słodko-gorzkim to ten odcinek był… kwaśny?
Na uwagę zasługuje tylko (Staś Mateusz Siemianowski) – dziecko Krzysztofa i Agnieszki – urodzony aktor! Wróżę mu karierę.

Zwiastun
[exp link=”http://www.plejada.pl/_mmv/794935110,19,1.flv”]

fot. ustausta.plejada.pl

Jak zwykle obiecany przeciek/spoiler długoterminowy (psuje zabawę) Wrzucam bardzo nisko.

.

.

.

.

.

.

Jeszcze w tej serii Agnieszka będzie w ciąży.
Później kobieta wpadnie w alkoholizm, z którego wyjdzie. Krzysztof będzie chciał jednak odebrać jej opiekę nad dziećmi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *