Usta, usta co w kolejnych odcinkach?

Wiemy już, że Iza jest w ciąży i to ze swoim byłym mężem Piotrem. I szykuje się dla niej wizja wyjazdu do USA! I to do pracy!
Czy kobieta przyjmie ofertę?
Później spoilery. Teraz streszczenia odcinków 9 i 10.

Krzysztof próbuje odzyskać zaufanie żony. Agnieszka wciąż ma do niego żal. By odreagować sytuację, postanawia dobrze się zabawić w towarzystwie koleżanki Julii, Leny. Adam znajduje sobie nowe zajęcie i realizuje się jako trener drużyny piłkarskiej. Julia wciąż boleje nad faktem, że nie może mieć dzieci. By zapomnieć o problemach, zaczyna uczęszczać na zajęcia w amatorskim teatrze. Iza odkrywa, że jest w ciąży. W przeciwieństwie do Piotra nie cieszy ją ta sytuacja. Dziecko poważnie komplikuje jej plany zawodowe.

Ale co w odcinku nr 10?

Adam i Julia uczęszczają na zajęcia przygotowujące zastępczych rodziców do adopcji. Przypadkowo spotykają na ulicy Beatę Motyl – szkolną miłość Dawidzkiego. Panie ochoczo nawiązują znajomość. Agnieszka zaczyna nadużywać alkoholu. Kryzys w małżeństwie Kornatowskich się pogłębia. Tymczasem opiekunka ich dziecka, Oksana, dostaje propozycje pracy w klubie nocnym. Iza zaprasza Piotrka do restauracji. Chce powiedzieć mu, że przyjęła ofertę pracy w Nowym Jorku. Mężczyzna nie jest zachwycony, gdy o tym słyszy.

Przejdźmy do spoilerów.
.

.

.

.

SPOILER

Iza przyjmie pracę w USA i wróci na dobre w finałowym odcinku. Piotr będzie się interesował innymi kobietami, będzie też mieć kolejną żonę – w tej roli mam nadzieję Karolina Gorczyca. Ale ostatecznie zrozumie, że kocha tylko Izę.
Adam i Julia adoptują dziecko i doczekają się również swojego potomstwa.
Ciężko teraz cokolwiek pisać, bo wiadomo, że wyjawiam końcowe odcinku Usta, usta. 🙂 Ale sprawdźcie mnie o problemie alkoholowym Agnieszki pisałam już rok temu 🙂

fot.http://ustausta.plejada.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *