Usta usta odcinek 4 – widzieliście?

Jeśli zakochaliście się w serialu „Usta usta” po pierwszym odcinku po czwartym już nie będziecie wyobrażać sobie bez niego życia. Najnowszy odcinek opowiada o łóżkowych relacjach damsko – męskich i nie zdziwię się, jeśli po jego emisji w przyszłą sobotę (przypomnijmy godzina 20:00 dotychczasowy czas emisji przygód słodkiej Niani) odezwie się komisja do spraw jakiejś etyki lub opieki nad nieletnimi.
Bo będzie ostro!
Krzysztof ma problemy z impotencją. I zwierza się ze swojego kłopotu Adamowi – właściwie nie wiem po co, gdyż panowie za sobą nie przepadają – łączy ich tylko rywalizacja.
I Adam – obiecuje, że popyta wśród przyjaciół. A jakich przyjaciół ma Adam? No oczywiście, że zapyta Piotra – i zaczyna się błędne koło. Piotr myśli, że to Adamowi i Julii nie wychodzi w łóżku – swoimi spostrzeżeniami dzieli się z żoną, która opowiada o kłopotach przyjaciela – Agnieszce… i już można się śmiać. A będzie jeszcze lepiej!
Okazuje się, że problemy z seksem mają wszystkie trzy pary, które zaczynają się starać i opowiadać o swoich problemach przyjaciołom. Adam i Julia zdecydują się na seks w witrynie sklepowej – policjant Błażej powraca!
Krzysztof pójdzie do prostytutki (w tej roli znana mimoza – czyli Sylwia z M jak miłość), a Piotr będzie marzył o barmance.
Wiadomo, że Paweł Wilczak w rolach komediowych jest genialny. Ale uważam, że ten serial (i trzymam za to kciuki!) otworzy wiele drzwi przed serialowym Piotrem – czyli Wojciechem Mecwaldowskim.
Dziękujemy ci o wielkie VOD za darmowe odcinki!
Usta usta – to zdecydowanie najlepszy serial wiosennej ramówki. Po czwartym odcinku można powiedzieć – to jeden z najlepszych seriali ostatnich lat!

fot.http://ustausta.plejada.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *