Uwaga na pakiety w Ipli!

Zakupiłam za 15zł pakiet PREMIUM (promocja z 20zł mnie zmyliła).

„Ulubione seriale wcześniej niż w TV. Tysiące polskich i zagranicznych filmów: kinowe hity, klasyka filmowa. Wszystko bez reklam.
W pakiecie IPLA Premium wcześniej niż inni obejrzysz przedpremierowe odcinki najlepszych i najpopularniejszych seriali Telewizji Polsat i TV4.”

Już pomijając to, że w trakcie emisji są cztery bloki reklamowe trwające kilka minut, to niestety nigdzie nie jest napisane, że mogę zobaczyć tylko 4 odcinki „Przyjaciółek”.
Przed zakupem też nie da się tego sprawdzić.

Nie zapłacę ponownie 20 złotych za pakiet „Przyjaciółki”.
Szkoda. W sumie niepotrzebnie wyrzuciłam pieniądze.

3 odpowiedzi do “Uwaga na pakiety w Ipli!”

  1. a ja zobaczyłam właśnie jak czytałam opisy bo się nie mogłam oprzeć 🙂 że przy 4 odcinkach jest opcja kup za 15 żł na 30dni chyba, a przy nastepnych jest kup za 20 pakiet chyba na 120 czy 180 dni, wiec tak pomyslalam ze pewnie te 4 są w pakiecie 30 dni bo jakby przez 4 tyg czyli te 30 dni jest premiera 4 odcinków ale tez mało brakowało a bym była w tej sytuacji co ty.

  2. Ja po prostu weszłam na pakiety, a nie na odcinki. A daj Magda znać, czy masz reklamy podczas emisji z napisem: „Dzięki reklamom oglądasz za darmo” 😉

  3. ku mojemu zdziwieniu gdy weszłam 1 raz zalogowałam się obejrzałam bez reklam, potem wieczorem włączyłam iplę w aplikacji jeszcze raz i włączyło mi od razu ostatni odcinek i patrzę włączają się reklamy, to myślę hola hola… cofnęłam się do strony tej głównej kliknęłam moje konto patrzę a nie jestem zalogowana to myślę a dlatego były reklamy ale jak próbowałam się zalogować to nie pozwalało mówił że błędny login/hasło, więc wyłączyłam całkiem aplikację tak żeby nie działała w tle włączyłam od nowa i patrzę o jestem zalogowana, weszłam w serial w odcinek który chciałam i już nie miałam reklam, i miałam tak za każdym razem jak włączałam odcinek z aplikacji działającej w tle z włączonego domyślnie odcinka, więc po 4 odc już wiedziałam i resetowałam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *