Viola Arlak, Damian Aleksander i Rafał Ostrowski 22 marca w „Hotelu 52”!

22 marca w „Hotelu 52” zameldują się: Viola Arlak, Damian Aleksander i Rafał Ostrowski. Jedna sopranista i dwóch tenerów – z którym zaśpiewa w duecie? Rafał Królikowski definitywnie odchodzi z hotelu – chce zmienić branżę, a Magdalena Lamparska dostaje duży awans!
Co jeszcze w odcinku?

Artur (Krzysztof Kwiatkowski) dostaje od Prusa (Jacek Koman) pierwsze poważne zadanie – ma ułożyć ankiety dla kandydatów do pracy. Prus nie jest zadowolony z pomysłów nowego menadżera, jednak Górskiemu udaje się przekonać przełożonego do swoich racji. W Hotelu 52 melduje się sopranistka Amelia Halicka (Viola Arlak). Jest umówiona z tenorem Markiem (Damian Aleksander), z którym ma koncertować w zastępstwie poważnie chorego kolegi, Janusza (Rafał Ostrowski). Ku jej zdziwieniu w hotelu zjawiają się obaj tenorzy i każdy z nich jest przekonany, że to on występuje z Amelią…

Odejście Artura pociąga za sobą kolejne zmiany. Natalia postanawia awansować Martę (Magdalena Lamparska) na recepcjonistkę. Na początek proponuje jej trzymiesięczny staż – tyle trwa okres próbny w nowej pracy Artura… Kuba (Paweł Tomaszewski) jest zazdrosny, że Marta będzie pracować z Damianem (Krystian Kukułka). Czy naprawdę ma ku temu powody?

Michał (Rafał Królikowski) definitywnie odchodzi z Hotelu 52. Kiedy spotyka Iwonę (Magdalena Cielecka), nie umie powstrzymać wybuchu emocji. Wyznaje, że jej, że cały czas ją… kocha. Uświadamia też Iwonie, że źle postępuje mieszając się w sprawy pomiędzy Igorem (Kamil Kula) a Marzeną (Aleksandra Popławska). Tymczasem Kuba zdaje maturę. To wydarzenie zostaje jednak przyćmione oficjalną wiadomością o odejściu Artura. Współpracownicy szykują dla Górskiego pożegnalne spotkanie. Dopiero podczas imprezy Marta wiwatuje na cześć Kuby ku jego olbrzymiemu zadowoleniu.


Emisja 4 odcinka piątej  serii „Hotelu 52” 22 marca o godzinie 21.00 na antenie Telewizji POLSAT.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *