Aleks proponuje Violi umorzenie jej długów wobec Febo&Dobrzański w zamian za pomoc w zniszczeniu Marka i usunięciu go z fotela prezesa.
Violetta podrzuca Markowi fałszywe faktury.
W firmie F&D zostaje przeprowadzona kontrola księgowości!
Czy Aleksowi uda się zniszczyć Marka?

Odcinki 151-155

Odcinek 151

Po niefortunnej randce w kinie Ula nie pojawia się w pracy. Pan Józef prosi Bartka, żeby zostawił Ulę w spokoju. Przy okazji dowiaduje się, co tak naprawdę wydarzyło się między nimi kilka lat wcześniej. Tymczasem Viola przystaje na warunki Aleksa.

Odcinek 152

Ula nie pojawia się w pracy drugi dzień z rzędu. Ala postanawia ją odwiedzić. Maciek przychodzi do F&D i kłamie Markowi, że Ula ma chorobę zakaźną i nie wolno jej odwiedzać. Violetta podrzuca Markowi fałszywe faktury. Jasiek za namową Uli wysyła Kindze bukiet kwiatów na przeprosiny. Magda umawia się na randkę z Robsonem.

Odcinek 153

Paulina umawia się na spotkanie z Lwem, żeby podziękować mu za kolejny prezent. Marek próbuje dodzwonić się do Uli. Rozmawia z jej ojcem, który wyprowadza go z błędu, mówiąc, że Ula ma anginę. Marek postanawia odwiedzić Ulę po pracy.

Odcinek 154

Podczas wizyty Marka u Uli przychodzi Maciek po dokumenty. Widząc Marka, wpada w szał i każe mu się wynosić. Dochodzi do bójki. Iza wraca do pracy po długiej rekonwalescencji. Niestety, traci dziecko. W firmie przeprowadzana jest kontrola księgowości.

Odcinek 155

Rodzice Kingi wyjeżdżają na jeden dzień do Krakowa. Dziewczyna prosi Jaśka, aby został u niej na noc… Bartek dostaje pracę w F&D jako kurier. Ula wraca do pracy. Niechcący podsłuchuje rozmowę Seby z Markiem

źródło: www.forumbrzyduli.tvshow.com.pl - brawa za pomysł :)

fot.film.onet.pl