Waluś rozpoczyna nowe życie – co w odcinku 5×08

Premiera 20 października 2013.
Poniżej streszczenie.

Jerzy postanawia udzielić synowi rad, jak zawierać znajomości z kobietami. Niebawem okazuje się, że uczeń przerasta mistrza. Na oczach ojca Janek zdobywa uwagę pięknej dziewczyny. Waluś postanawia rozpocząć nowe życie u boku innej kobiety. Gruba podejmuje kurację odchudzającą pod opieką Ireny i Wandy. Stefan i Wanda inaugurują zajęcia taneczne w szkole Krystiana. Andrzej nie potrafi rozstać się z przeszłością.

5 odpowiedzi do “Waluś rozpoczyna nowe życie – co w odcinku 5×08”

 1. uuu 😮
  O co chodzi Andrzejkowi? Przecież teraz nie byłby szczęśliwy z Anką.
  Jeszcze w 3×05 się jej pytał czy jest szczęśliwa,a ona powiedziała że jest. Po za tym on pomimo wszystkich dziwactw jego nowej kobiety jest z nią szczęśliwy.

 2. Podejrzewam że rodzice Beatki skończą jak rodzice Judyty,tyle lat od rozwodu ale zawsze w duecie :)Wózek w sklepie koło siebie,jak pouczać córeczkę to razem,tacy świetni przyjaciele.
  Chciałbym by tak było.

 3. Mój pomysł na kolejny odcinek:
  Wszyscy przyjaciele Ireny,Wandy,Karola,Stefana zostają zaproszeni na pokaz tańca w szkole Krystiana.Pola wywołuje u wszystkich panikę bo dostaje skurczy,Beata mówi jej że powinna się oszczędzać.Andrzej idzie na spacer z Anką i Beatą,udaje im się razem spędzić trochę czasu.Aldona i Długi postanawiają mieć dziecko i rozpoczynają starania.Pola puszcza bliźniakom Mozarta,razem z Tadeuszem uwielbia zajmować się Gniewkiem.Para dostaje dobre wieści od onkologa,jednak nagle jego stan się pogarsza,myśli o kolejnej operacji.Ale Pola podtrzymuje go na duchu.Mania i Gruba powoli szykują się do akademika,tak im szkoda że czas liceum tak szybko się skończył,Mania nie będąc już tą samą „Manią licealistką”,zdejmuje okulary i rozpina włosy.Anka domyśla się że Zuza chcę przejąć jej restaurację,razem z swoim zespołem robi wszystko by tak się nie stało.Przemęczona Pola rzuca pracę menadżerki w „Przepisie”,na jej miejsce poszukują nowej pracownicy.Jerzy i Anka przeprowadzają się do jego mieszkania.Okazuje się w starym mieszkaniu Knappe mieszka właściciel Marcel,bardzo blisko Elki,Jerzemu udaję się powrócić do szefowania „Kardamonem”,jednak następują tam awaria wody.Po pokazie tanecznym emerytów,wszyscy są w dobrym nastrojach. Pola czuwa przy Tadeuszu na chemioterapii,jest dobrej myśli.Andrzej pyta Beaty co mogłoby być powodem ich rozstania,następnego dnia widzi jak bardzo Anka jest szczęśliwa z Jerzym. Waluś zastanawia się czy nie dać Foczce drugiej szansy,czy może raczej powinni się rozwieść.Ance i Jerzemu zostaje zaprezentowany nowy zespół Imbiru,Patrycji podoba się jeden z kucharzy,sama jednak uświadamia sobie że ona i Sylwia się w sobie podkochują.

 4. Ja czytalam drugą wersję streszczenia tego odcinka:
  „Anka przeżywa rozterki w swoim życiu uczuciowym. Pocałunek z byłym mężem, kłótnia z Jerzym i wątpliwości, czy on ją wciąż kocha przyprawiają kobietę o ból głowy. W dodatku okazuje się, że Adamowicz może już wkrótce stracić swoją ukochaną restaurację z winy Michała. Tymczasem Jerzy próbuje porozumieć się z Jankiem. Postanawia przeszkolić nastoletniego syna w sztuce uwodzenia, ale przekonuje się, że w tym temacie uczeń przerósł mistrza. Na oczach Jerzego Janek zdobywa uwagę pięknej dziewczyny. Waluś postanawia rozpocząć nowe życie u boku innej kobiety. Gruba rozpoczyna pod opieką Ireny i Wandy zaciętą walkę z nadwagą. Stefan z Wandą uczęszczają na zajęcia taneczne w szkole Krystiana. Tymczasem Andrzej zaczyna wspominać przeszłość i swoje życie u boku Anki.”
  Po przeczytaniu chodziło mi tylko jedno po głowie: Anka i Andrzej?! 😮

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *