Wataha 2 pobiła rekordy oglądalności HBO Polska

Pierwszy odcinek był najlepiej oglądaną propozycją w tym roku. Emisja w telewizji (odkodowany weekend) wyniosła przeszło 719 tysięcy widzów, a doliczając aplikacje i serwisy, w których mogliśmy śledzić losy bohaterów przekroczyła barierę miliona – 1 165!

Kolejne odcinki mają mniejszą widownię w telewizji, natomiast trzykrotnie większą (w porównaniu do pierwszej odsłony) w Internecie.

I co teraz HBO Polska?
Znowu będziecie się zastanawiać latami nad kontynuacją? 😉

4 odpowiedzi do “Wataha 2 pobiła rekordy oglądalności HBO Polska”

  1. Co do 3 sezonu to ja się na razie nie wypowiadam, wszystko zależy jak zamierzają zakończyć 2. Czy będzie miało to jeszcze sens. Musze przyznać że obejrzałam już 4 odcinek i tak zastanawiam się jak oni chcą to wszystko wyjaśnić w 6 odcinkach bo coraz bardziej się gmatwa.

  2. Owszem, gmatwa się, akcja się zagęszcza, ale problem, czego się nie spodziewałem, a co dodaje serialowi świeżości – wraca do źródeł tej ziemi, czyli podłoża etnicznego Bieszczad. Kwestii dobra i zła, co idealnie podkreślają czarno-białe i szare zdjęcia w scenerii jesienno-zimowej. Niezależnie od zakończenia drugiej serii, trzecia, jak najbardziej, będzie miała sens.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *