WAŻNE SPOILERY na temat finału Plotkary

Wszystko poniżej czytacie na własne ryzyko!
Kto powróci do Gossip Girl? Czym ten sezon może nas jeszcze zaskoczyć? + PLOTKI, PLOTKI, PLOTKI 🙂

Wszystko co piszę, to oczywiście tylko przecieki i plotki. Na potwierdzenie tych informacji jeszcze będziemy musieli poczekać.

Jednakże. Powroty bohaterów nasilą się. W końcu powróci Bart Bass i mimo zapowiedzi, że John Robert Burke wcieli się w postać tylko podczas retrospekcji – może okazać się inaczej! Różne źródła podają, że Bart wcale nie umarł, tylko dobrze się ukrywa!
W finale Lily zostanie postawiona przed wyborem Bart czy Rufus? Najprawdopodobniej wybierze poczciwego Rufusa, który jest miłością jej życia… ale nigdy nie wiadomo.

Podobny trójkąt będzie miał miejsce u Blair. Wybór między Dan’em a Chuckiem. Tutaj jeszcze nie wiadomo na kogo zdecyduje się główna bohaterka. Bardzo możliwe, że na Dan’a, jednak chłopak (a raczej powinnam pisać mężczyzna) na wskutek pomyłki + wmieszania w to Penelope pomyśli inaczej. Przecieki mówią o finałowej scenie „samotnego chłopca” z Georginą w taksówce.

Serena będzie mieszać się w związek Blair i Dan’a? Ależ oczywiście. Chyba scenarzyści nie mają planów na jej postać, w każdym bądź razie najprawdopodobniej to ona będzie czarnym charakterem serialu.

To wszystko powyżej to tylko zbiór spekulacji z różnego rodzaju „przecieków” na temat serialu. Co okaże się w maju? Zobaczymy…

3 odpowiedzi do “WAŻNE SPOILERY na temat finału Plotkary”

  1. dan i georgina watpie, raczej zamiast niej bedzie serena, jak dla mnie to najlepiej by bylo jakby dan zobaczyl blair wracajaca to chucka a potem, jak bedzie wychodzil, na ulicy spotka rawdziwa gossip girl iw ciagu wakacji by sie zaprzyjaznili czy cos takiego 😉

  2. serena jest mega nudna ostatnio i naprawde zastanawiam sie co ona wnosi do serialu. niby mialabyc nowa plotkara ale ona jest na to za dobra w cudzyslowiu trzymam kciuki niech sie dan z ta georgina przespi w taksowce i zakonczy moje meki. chucka wcale ostatnio nie widac drewniana akcja nuda i w nosie mam to czy powroci byly maz lily. ogolnie plotkara z odcinka na odcinek jest coraz slabsza i o niczym. ogladam z przyzwyczajenia

  3. Normalna moda na sukces się robi z tego serialu,niby Bart umarł teraz są pogłoski ,że żyje.Wcale bym się nie zdziwiła. Każdy z każdym sypia dno :/ Nie powinni robić piątego sezonu ja już przestałam to oglądać odkąd blair wyszła za tego księcia.
    Dla mnie ten serial z odcinka na odcinek traci na wartości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *