Wszystko poniżej czytacie na własne ryzyko!
Kto powróci do Gossip Girl? Czym ten sezon może nas jeszcze zaskoczyć? + PLOTKI, PLOTKI, PLOTKI :)

Wszystko co piszę, to oczywiście tylko przecieki i plotki. Na potwierdzenie tych informacji jeszcze będziemy musieli poczekać.

Jednakże. Powroty bohaterów nasilą się. W końcu powróci Bart Bass i mimo zapowiedzi, że John Robert Burke wcieli się w postać tylko podczas retrospekcji - może okazać się inaczej! Różne źródła podają, że Bart wcale nie umarł, tylko dobrze się ukrywa!
W finale Lily zostanie postawiona przed wyborem Bart czy Rufus? Najprawdopodobniej wybierze poczciwego Rufusa, który jest miłością jej życia… ale nigdy nie wiadomo.

Podobny trójkąt będzie miał miejsce u Blair. Wybór między Dan’em a Chuckiem. Tutaj jeszcze nie wiadomo na kogo zdecyduje się główna bohaterka. Bardzo możliwe, że na Dan’a, jednak chłopak (a raczej powinnam pisać mężczyzna) na wskutek pomyłki + wmieszania w to Penelope pomyśli inaczej. Przecieki mówią o finałowej scenie “samotnego chłopca” z Georginą w taksówce.

Serena będzie mieszać się w związek Blair i Dan’a? Ależ oczywiście. Chyba scenarzyści nie mają planów na jej postać, w każdym bądź razie najprawdopodobniej to ona będzie czarnym charakterem serialu.

To wszystko powyżej to tylko zbiór spekulacji z różnego rodzaju “przecieków” na temat serialu. Co okaże się w maju? Zobaczymy…