Web Therapy z Kuleszą – płatny serial na tvnplayer

Internetowy serial stworzony specjalnie dla player.pl będzie opowiadał o psychoterapeutce doktor Lucynie Kole-Bojarskiej,która porzuca tradycyjne metody leczenia i kontaktuje się ze swoimi pacjentami za pomocą internetu.
W pozostałych rolach m.in. Andrzej Zieliński i Arkadiusz Jakubik.
20-minutowe odcinki będą płatne (poza darmową premierą).
Serial zadebiutuje w październiku.

6 odpowiedzi do “Web Therapy z Kuleszą – płatny serial na tvnplayer”

  1. czy odcinki beda platne w sensie zeby obejrzec tydzien wczesniej trzeba zaplacic? czy wgl jak bede chciala w grudniu cały sezon obejrzec to bedzie platne? i ile?

  2. mmmm – premiera (1 odcinka) w październiku będzie bezpłatna, reszta dostępna w strefie T-Mobile – wypróbowałam to już. Okazuje się, że po miesiącu (albo 60 dniach) rejestracji z telefonu w sieci T-Mobile trzeba jednak wykupić pakiet – nie pamiętam już ile kosztował ale w granicach 29zł (bo wówczas sobie odpuściłam prapremiery).
    Można również będzie zakupić serial w pakietach z player.pl – nie wiem, nigdy nie kupowałam, bo seriale, które są tam dostępne,a które mnie interesują oglądałam dużo wcześniej legalnie w tv (The Walking Dead czy Sherlocka).

    W każdym bądź razie Web Therapy będzie płatne i dostępne jedynie po wykupieniu pakietów. Jeśli ten serial będzie kosztował około 5-9 zł za cały sezon to nie ma problemu (wspominając Iplę). W przeciwnym razie TVN strzeli sobie w kolano. Bo większość ludzików zobaczy za darmo i to nie w reklamowanym „plajerze”.

    Nie mam pojęcia ile będziesz musiała/musiał zapłacić w grudniu 🙂

  3. Byli już Lekarze na podstawie Grey’s Anatomy, a teraz będzie terapia w sieci, która znana jest dobrze chociażby dla fanów Lisy Kudrow z wiecznie żywych Friendsów 😛 Jestem ciekawa polskiego odpowiednika, aczkolwiek zastanawia mnie wybór do roli terapeutki samej Agaty Kuleszy. Tak czy inaczej niewątpliwie tej jesieni jest to dla mnie jedyna niespodzianka, którą chętnie doglądnę 🙂 Oby wyszło lepiej niż z Copernicusem…

  4. Lekarze nie byli na podstawie Grey’s(ów) może było kilka podobieństw ale na pewno nie było to na podstawie. A jeśli mieli taki zamiar to im nie wyszło!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *