Wiadomości z drugiej ręki – nowy serial codzienny

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl TVP2 kręci serial, który w jesiennej ramówce zastąpi Licencję na wychowanie. Serial będzie oparty na argentyńskiej produkcji pt. Los Exitosos Pells, jednak akcja została mocno zmodyfikowana na potrzeby polskiego rynku.
W rolach głównych: Wojciech Mecwaldowski, Maja Hirsch, Magdalena Łaska, Maria Pakulnis, Marek Barbasiewicz, Waldemar Błaszczyk i Marcin Kwaśny. Reżyseria – Robert Wichrowski.

Tym razem czeka nas komediowa opowieść o małżeństwie, które prowadzi główne wydanie wiadomości w prywatnej stacji PL24. Marcin Wilk i Agata Rusek są uważani za parę idealną. Jednak to tylko pozory…
Kiedy mężczyzna ulegnie wypadkowi szefowie stacji znajdą nowego prowadzącego. Postanowią zatrudnić bezrobotnego aktora Piotra Wilczyńskiego, który jest łudząco podobny do Marcina Wilka.

Czy serial pobije wyniki oglądalności Licencji na wychowanie? Zobaczymy jesienią.

Zobaczcie zwiastun oryginału.

[exp link=”http://www.youtube-nocookie.com/v/6yiGn943lPA?version=3&hl=pl_PL&rel=0″ swf=”yes”]

4 odpowiedzi do “Wiadomości z drugiej ręki – nowy serial codzienny”

  1. Cieszę się ze Mecwaldowski znowu sobie pogra bo to jeden z najlepszych aktorow komediowych w Polsce. Ale kolejny serial na licencji. Może policzymy ile seriali jest oryginalnych a ile na licencji? 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *