Wiosenne ramówki stacji (TVP1, TVP2, Polsat,TVN)

I już wiadomo co będziemy oglądać na wiosnę. Każda ze stacji przedstawiła swoje ramówki, więc śmiało możecie decydować co warto zobaczyć w polskiej telewizji 😉
Weekend omówiłam już wcześniej – Zobaczcie TUTAJ.
Poniżej reszta dni i wszystkie propozycje. Jak Wam się podoba?

TVP1
Jedyną nowością będzie Komisarz Alex, który pojawi się w soboty o 20:20.
Codziennie zobaczymy Klan i Galerię – w stałych porach. Moda na sukces została przeniesiona na 11:00.
W czwartki po wiadomościach powraca Ojciec Mateusz. Wraca Ranczo 6 w niedzielę 🙂
W środy o 20:20 zobaczymy (od kwietnia) serial USA Terra Nova, a w późne, niedzielne wieczory “Dynastię Tudorów”.

“Seriale 60-lecia” w nowym cyklu od poniedziałku do piątku pojawią się stare, lubiane seriale jak Zmiennicy czy Alternatywy 4.

TVP2
Nowość: Aida zastąpi Głęboką wodę i Czas honoru – czyli będzie emitowana w niedzielę o 21:10 już od 4 lutego 2012. „Ja to mam szczęście” w środy od 7 marca o 20:40 zamiast Rodzinka.pl;
Barwy szczęścia, M jak miłość i Na dobre i na złe tradycyjnie, w stałych porach.
W czwartki o 20:40 zamiast Dr House’a zobaczymy „Lie to me” (już skasowany w USA).

Polsat
Bez nowych seriali polskich.
Wraca Hotel 52 i Szpilki na Giewoncie! Ta druga pozycja pożegnała się z Magdą Schejbal ale jak zapewnia Nina Terientiew to „druga młodość Szpilek”. Mam nadzieję i trzymam kciuki. Oczywiście oba seriale zobaczymy w czwartkowe wieczory, o stałych porach. Premiera obu seriali już 1 marca 2012!
Również na wiosnę nie zabraknie serialu pt.„Świat według Kiepskich”. Ferdek w pracy w każdą środę o 20:00 (od 7 marca). A codziennie o 19:30 powtórki tego serialu.
Pierwsza miłość codziennie od poniedziałku do piątku od 1 marca 2012.

TVN
„Prawo Agaty” – nowość zobaczymy już od niedzieli 4 marca 2012. Pilot i pierwszy odcinek tego samego dnia! (Tym razem nowy serial ma aż 15 odcinków, a nie tradycyjnie 13). W roli głównej Agnieszka Dygant.
“Na Wspólnej”, “Julia”, “W11 – Wydział Śledczy”, “Detektywi” powracają w stałych porach. Podobnie jak Przepis na życie – 3 seria tradycyjnie pojawi się we wtorkowe wieczory, ale z 13 odcinkami.

Hotel 52, Szpilki na Giewoncie, Przepis na życie, Ranczo, Ojciec Mateusz + codzienne seriale uff dużo tego. Dodatkowo z pewnością zobaczę Komisarza Alexa, Ja to mam szczęście, Aidę i Prawo Agaty.

2 odpowiedzi do “Wiosenne ramówki stacji (TVP1, TVP2, Polsat,TVN)”

  1. W zasadzie miałam o tym pisać ale jeszcze aktorka nie potwierdziła oficjalnie decyzji. Niekiedy gwiazdy „odchodzą” aby później okazało się, że negocjowali stawkę. Tym bardziej, że produkcja „będzie się starała przekonać” Laurę do zmiany decyzji. Więc na razie to tylko w fazie plotek…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *