I już wiadomo co będziemy oglądać na wiosnę. Każda ze stacji przedstawiła swoje ramówki, więc śmiało możecie decydować co warto zobaczyć w polskiej telewizji ;)
Weekend omówiłam już wcześniej - Zobaczcie TUTAJ.
Poniżej reszta dni i wszystkie propozycje. Jak Wam się podoba?

TVP1
Jedyną nowością będzie Komisarz Alex, który pojawi się w soboty o 20:20.
Codziennie zobaczymy Klan i Galerię - w stałych porach. Moda na sukces została przeniesiona na 11:00.
W czwartki po wiadomościach powraca Ojciec Mateusz. Wraca Ranczo 6 w niedzielę :)
W środy o 20:20 zobaczymy (od kwietnia) serial USA Terra Nova, a w późne, niedzielne wieczory “Dynastię Tudorów”.

“Seriale 60-lecia” w nowym cyklu od poniedziałku do piątku pojawią się stare, lubiane seriale jak Zmiennicy czy Alternatywy 4.

TVP2
Nowość: Aida zastąpi Głęboką wodę i Czas honoru - czyli będzie emitowana w niedzielę o 21:10 już od 4 lutego 2012. “Ja to mam szczęście” w środy od 7 marca o 20:40 zamiast Rodzinka.pl;
Barwy szczęścia, M jak miłość i Na dobre i na złe tradycyjnie, w stałych porach.
W czwartki o 20:40 zamiast Dr House’a zobaczymy “Lie to me” (już skasowany w USA).

Polsat
Bez nowych seriali polskich.
Wraca Hotel 52 i Szpilki na Giewoncie! Ta druga pozycja pożegnała się z Magdą Schejbal ale jak zapewnia Nina Terientiew to “druga młodość Szpilek”. Mam nadzieję i trzymam kciuki. Oczywiście oba seriale zobaczymy w czwartkowe wieczory, o stałych porach. Premiera obu seriali już 1 marca 2012!
Również na wiosnę nie zabraknie serialu pt.“Świat według Kiepskich”. Ferdek w pracy w każdą środę o 20:00 (od 7 marca). A codziennie o 19:30 powtórki tego serialu.
Pierwsza miłość codziennie od poniedziałku do piątku od 1 marca 2012.

TVN
“Prawo Agaty” - nowość zobaczymy już od niedzieli 4 marca 2012. Pilot i pierwszy odcinek tego samego dnia! (Tym razem nowy serial ma aż 15 odcinków, a nie tradycyjnie 13). W roli głównej Agnieszka Dygant.
“Na Wspólnej”, “Julia”, “W11 - Wydział Śledczy”, “Detektywi” powracają w stałych porach. Podobnie jak Przepis na życie - 3 seria tradycyjnie pojawi się we wtorkowe wieczory, ale z 13 odcinkami.

Hotel 52, Szpilki na Giewoncie, Przepis na życie, Ranczo, Ojciec Mateusz + codzienne seriale uff dużo tego. Dodatkowo z pewnością zobaczę Komisarza Alexa, Ja to mam szczęście, Aidę i Prawo Agaty.