Wiosna w TV – czyli serialowy zawrót głowy!

Postaramy się policzyć ile nowych produkcji znajdzie się w wiosennej ramówce stacji telewizyjnych.

TVN – „Usta usta” – Opowieść o trzech parach, o różnej historii miłosnej. Stawiamy na Mecwaldowskiego, który może okazać się gwiazdą serialu.
„Klub szalonych dziewic” – opowieść o losach czterech przyjaciółek. „Szalona dziewica” – to nazwa specjalnego drinka, którymi będą raczyć się nasze bohaterki. ( W rolach głównych m.in.  Anna Dereszowska, Anna Przybylska i najbardziej wyczekiwany aktor – czyli Filip Bobek)

TVP – 4 marca „Apetyt na życie” – Produkcja i aktorzy znani przede wszystkim z TVN-u tym razem w TVP2.

Opowieść o losach przyjaciół, którzy o swoich codziennych sukcesach i porażkach rozmawiają we wspólnej księgarni. (W rolach głównych Daria Widawska, Maja Hirsh, Leszek Lichota)
„Blondynka” – serial o młodej pani weterynarz – w tytułowej roli Julia Pietrucha. Emisja  7 marca – w niedzielę po 20:00
„Licencja na wychowanie” – Dwie rodziny i dwa odmienne pomysły na wychowanie dzieci. Dyscyplina kontra tzw.”wychowanie bezstresowe” ( W głównych rolach Jolanta Fraszyńska, Cezary Kosiński)
„Nowicjuszka”(lub jak podają inne źródła Nowa) – kryminalne zagadki, piękna, młoda policjantka i starsi koledzy po fachu. (W rolach głównych Joanna Kulig, Magdalena Różdżka i Marcin Bosak)
Polsat – „Hotel 52″ – 24-latka w wyniku zbiegu okoliczności staje się właścicielką luksusowego hotelu. (W głównych rolach Laura Samojłowicz, Magdalena Cielecka, Rafał Królikowski” – premiera 4 marca 2010
„Szpilki na Giewoncie” – Historia Ewy – pracownicy agencji reklamowej, która jest zmuszona opuścić Warszawę i przenieść się do Zakopanego. W głównej roli Magdalena Schejbal. Emisja w marcu.
Która z nowych propozycji okaże się hitem?
Na co stawiacie?

fot. plejada.pl
interia.p
l

7 odpowiedzi do “Wiosna w TV – czyli serialowy zawrót głowy!”

 1. Klub szalonych dziewic na pewno
  Usta usta – na kilkaset procent – swietna obsada – pomysl tez nie nasz – dobrze to wrozy..
  Apetyt na zycie – zobacze co slychac u dawnych znajomych z TVNu 🙂
  Szpilki na Giewocie – mnie kusza
  🙂 reszte zobacze

 2. a ja inaczej – w tym roku chce dac szanse tv polsat – kupilam dekoder 😛 heehehehe
  szpilki mi sie z literatura moniki szwai kojarza cieplo 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *