Postaramy się policzyć ile nowych produkcji znajdzie się w wiosennej ramówce stacji telewizyjnych.

TVN - “Usta usta” - Opowieść o trzech parach, o różnej historii miłosnej. Stawiamy na Mecwaldowskiego, który może okazać się gwiazdą serialu.
“Klub szalonych dziewic” - opowieść o losach czterech przyjaciółek. “Szalona dziewica” - to nazwa specjalnego drinka, którymi będą raczyć się nasze bohaterki. ( W rolach głównych m.in.  Anna Dereszowska, Anna Przybylska i najbardziej wyczekiwany aktor - czyli Filip Bobek)

TVP - 4 marca “Apetyt na życie” - Produkcja i aktorzy znani przede wszystkim z TVN-u tym razem w TVP2.

Opowieść o losach przyjaciół, którzy o swoich codziennych sukcesach i porażkach rozmawiają we wspólnej księgarni. (W rolach głównych Daria Widawska, Maja Hirsh, Leszek Lichota)
“Blondynka” - serial o młodej pani weterynarz - w tytułowej roli Julia Pietrucha. Emisja  7 marca - w niedzielę po 20:00
“Licencja na wychowanie” - Dwie rodziny i dwa odmienne pomysły na wychowanie dzieci. Dyscyplina kontra tzw.”wychowanie bezstresowe” ( W głównych rolach Jolanta Fraszyńska, Cezary Kosiński)
“Nowicjuszka”(lub jak podają inne źródła Nowa) - kryminalne zagadki, piękna, młoda policjantka i starsi koledzy po fachu. (W rolach głównych Joanna Kulig, Magdalena Różdżka i Marcin Bosak)
Polsat - “Hotel 52″ - 24-latka w wyniku zbiegu okoliczności staje się właścicielką luksusowego hotelu. (W głównych rolach Laura Samojłowicz, Magdalena Cielecka, Rafał Królikowski” - premiera 4 marca 2010
“Szpilki na Giewoncie” - Historia Ewy - pracownicy agencji reklamowej, która jest zmuszona opuścić Warszawę i przenieść się do Zakopanego. W głównej roli Magdalena Schejbal. Emisja w marcu.
Która z nowych propozycji okaże się hitem?
Na co stawiacie?

fot. plejada.pl
interia.p
l