Wizyta Sanepidu i kłótnia przyjaciółek – co nas czeka w kolejnych odcinkach?

Poniżej przeczytacie co Bartek wyzna Ewie oraz jak Lucyna postanowi walczyć z konkurencją.
Niestety złe wiadomości czekają fanów „miśków”.

2

Rafał Kocój zostaje porwany z warszawskiego biura przez górali – braci Dorotki, która jest z nim w ciąży. Trafia na halę pasterską, gdzie pod bacznym okiem juhasów ma przemyśleć postępowanie i zgodzić się na ślub z Dorotką. Ewa pozostaje w Zakopanem i angażuje się w pracę przy pensjonacie. Zamierza hucznie rozpocząć sezon i przyciągnąć gości. Okazuje się, że Marta planuje otwarcie swojego pensjonatu w tym samym terminie. W Warszawie kwitnie romans Barbary i Michała. Basia ma wyrzuty sumienia wobec Anieli. Prosi Michała, by z nią porozmawiał.

3

Ewa próbuje podnieść standard pensjonatu. Jej wizja nowoczesnego zarządzania ściera się z tradycyjnym podejściem Lucyny. Kobiety muszą również rywalizować z położonym obok pensjonatem Marty. Bartek tłumaczy Ewie, że potrzebuje w życiu stabilizacji, której ona nie potrafiła mu zapewnić. Michał zastanawia się, jak powiedzieć Anieli o romansie z Barbarą. Artur i Katarzyna szykują się na wyprawę himalajską. Dziewczyna podrywa Artura. Ten boi się powiedzieć jej o swojej orientacji seksualnej z obawy, że straci szansę na wymarzoną wyprawę.

4

Sanepid kontroluje pensjonaty w Zakopanem. Lucyna pisze donos na sąsiedni lokal, a następnie kupuje szczura, aby o podrzucić. Ofiarą kontroli padają również Jasiek i Zosia, którzy dostają zakaz pracy na Krupówkach. Wyprawa himalajska, na którą Artur miał wyjechać, traci sponsora. Artur jest zmuszony sam sfinansować część kosztów, ale nie stać go na to. Razem z przyjaciółmi z biura wypełniają kupon totolotka. Barbara przyjeżdża do Anieli. Między przyjaciółkami dochodzi do kłótni.

2 odpowiedzi do “Wizyta Sanepidu i kłótnia przyjaciółek – co nas czeka w kolejnych odcinkach?”

  1. to co teraz z Miśkami? Ten wątek był jednym z lepszych przynajmniej w 1 sezonie. Gdybyscie cokolwiek wiedzieli dajcie znac

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *