Wszystko przed nami – informacje o nowym serialu

We wrześniu pojawi się nowy serial codzienny. Na razie godzina emisji nie jest jeszcze znana – prawdopodobnie „Wszystko przed nami” zastąpi Galerię (lub będzie mieć emisję po „Klanie”).
Serial będzie opowiadał o grupie przyjaciół, którzy wrócili z Włoch do Polski, w której zaczynają układać sobie życie.
Producenci postawili na nieograne twarze, nowych aktorów wyłoniono w długotrwałych castingach. Pojawią się również nazwiska świetnych, polskich aktorów m.in. widoczna na zdjęciu powyżej Jowita Budnik (ostatnio wystąpiła w Głębokiej wodzie, w fenomenalnym odcinku pt.”Psy”)
Kto kogo zagra?

Wojtek Szczepański, którego zagra Michał Malinowski.
27 lat, wolny duch, który podróżuje po świecie. Jest barmanem w Mediolanie, gdzie poznaje przyjaciół: Leszka, Basię, Stefana, Agatę oraz Pawła. Kiedy zostanie oskarżony o gwałt to dzięki im zeznaniom zostanie oczyszczony z zarzutów.
Mężczyzna postanowi jednak wrócić do Polski, gdzie rodzice podarują mu kamienicę.

Paweł Mazur, którego zagra Aleksy Komorowski.
Pracuje w Mediolanie jako prawnik. Szuka mordercy swojego ojca. Zakochuje się w Agacie, która jest żoną włoskiego arystokraty.

Agata Gajewska – Pavoni, którą zagra Julia Pogrebińska

Była modelka, żona bogatego przedsiębiorcy. Buntuje się przeciwko mężowi, który traktuje ją jako ładny dodatek i nie pozwala przyjaźnić się z krajanami. Przyjeżdża do Lublina, gdzie inwestuje pieniądze w bar i hostel.

Stefan Małek, którego zagra Piotr Nowak
We Włoszech ma własną firmę i kochankę, która nie wie, że jej wybranek jest żonaty i ma nastoletnią córkę. Do Polski przysyła pieniądze, rozpieszcza córkę drogimi prezentami ale nie angażuje się w jej wychowanie.

Leszek i Basia Kozak (Paweł Ciołkosz i Jowita Budnik)

Mają synka i marzą o własnym mieszkaniu, dlatego Leszek podejmuje się sprzedaży żetonów w nielegalnym kasynie. Kiedy postanowi zeznawać aby ratować rodaka narazi się mafii. Gangsterzy będą grozić jego rodzinie, dlatego też postanowią wrócić do Polski.

Ola, którą zagra Magdalena Łaska
Prawniczka, która od pierwszego wejrzenia zakocha się w Wojtku Szczepańskim.

Olgierd i Marianna Szawarscy, których zagrają Mariusz Bonaszewski i Katarzyna Figura.

Biznesmen z Lublina, który skupuje kamienice, Kiedy nie uda mu się kupić budynku należącego do Szaflarskich staje się wrogiem całej rodziny. Jego żona zajmuje się działalnością charytatywną.

Róża i Jan Szczepańscy (Joanna Jeżewska oraz Radosław Pazura)
Rodzice Wojtka. Róża przez lata walczyła o odzyskanie kamienicy, teraz chce ją przepisać synowi, który wróci do Polski.

Iza Godlewska, którą zagra Karolina Kominek
Była dziewczyna Wojtka, która zdradziła go z przyjacielem i zaszła w ciąże. Po latach poprosi byłego ukochanego o wybaczenie.

2 odpowiedzi do “Wszystko przed nami – informacje o nowym serialu”

  1. Co raz bardziej nie mogę się doczekać tego serialu :):). Zaciekawiły mnie bardzo opisy no i najważniejsze Jowita Budnik w obsadzie, którą uwielbiam i szanuję. Nic trzeba czekać do września:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *