„Wszystko przed nami” – nowy tytuł serialu Ilony Łepkowskiej i Tadeusza Lampki

To już trzecia zmiana. Po „Małym Londynie” i „Dobrym adresie” przyszedł czas na „Wszystko przed nami”.
Do momentu pokazania oficjalnego logo nie robię nowej kategorii 😉 bo jak widać tytuł najnowszej telenoweli TVP1 często się zmienia. Serial będzie opowiadał o grupie przyjaciół, którzy decydują się wrócić do Polski (z Włoch) i otworzyć wspólny biznes.

W rolach głównych m.in. Gabriela Muskała, Piotr Nowak, Aleksy Komorowski, Małgorzata Majerska i Michał Malinowski. Serial zastąpi jesienią Galerię, która zakończyła się po pierwszym sezonie.

– Nasza opowieść będzie optymistyczna i realistyczna. Będzie współczesną – ale możliwą – bajką o spełnieniu marzeń i o tym, że zmieniając się na lepsze, zmienić możemy także nasze otoczenie. O tym, że dobro, które czynimy, wraca do nas zwielokrotnione – mówi Ilona Łepkowska. – Nowa produkcja ma między innymi pokazać Polakom, że nie wystarczy narzekać na kraj, trzeba go zmieniać. I że na pewno zrobi to młode pokolenie Polaków – Europejczyków.

źródło: tvp.pl

2 odpowiedzi do “„Wszystko przed nami” – nowy tytuł serialu Ilony Łepkowskiej i Tadeusza Lampki”

  1. Dwojka fajnych aktorow z Glebokiej wody.Szkoda, ze juz tego nie kreca, a mogliby to puscic teraz latem jak jest posucha serialowa…

  2. EUROPEJSKA opowieść realizowana przez SOCJALISTYCZNYCH twórców? W TVP nie robi się pokoleniowej zmiany warty?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *