Wyniki badań w Klanie

Do przeziębionego Michała zagląda Waldek. Nie chce słuchać rewelacji na temat Zyty, bo ma dla niego złe wiadomości. Jedna z dziewczyn, z którymi kiedyś się spotkali, okazała się nosicielką wirusa HIV. Michał próbuje dodzwonić się do Zyty. Po rewelacjach, jakie wczoraj usłyszał od Waldka, nie chce jej narażać i prosi, żeby do niego nie przychodziła. Twierdzi, że gorzej się czuje. Michał składa wizytę Beacie w firmie. Przeprasza za swój stan, ale koniecznie musiał z kimś porozmawiać.

Opowiada o kontaktach ze znajomymi Waldka i pyta o radę. Beata nie ma wątpliwości, że przede wszystkim musi jak najszybciej zrobić testy.
Michał w towarzystwie Waldka jedzie do laboratorium analitycznego oddać krew do badania na obecność wirusa HIV. Teraz obaj muszą poczekać na wyniki. Michał nie wie, co powiedzieć Zycie. Waldek sugeruje, żeby w ogóle nic nie mówić.
Michał razem z Waldkiem jadą po wyniki badań na obecność wirusa HIV. Michał oddycha z ulgą, a zdenerwowany Waldek chce powtórzyć badania w innym laboratorium.
Waldek odwiedza Michała na Sadybie. Niestety, w drugim laboratorium potwierdzono wyniki badań. Michał stara się pocieszyć kolegę i proponuje kontakt z Danielem, który od lat żyje z wirusem HIV.

fot.wikimedia.org
wp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *