Zakochani po uszy – Streszczenia odcinków 1-5

Premiera od 21 stycznia 2019.
TVN – 18:30, TVN7 – 19:30.

1

Asia, młoda lekarz weterynarii, dostaje życiową szansę. Wraz z przyjacielem, Marcinem, otwierają własny gabinet weterynaryjny. Kiedy wydaje jej się, że wszystko idzie w dobrą stronę, dziewczyna przyłapuje swojego chłopaka z inną kobietą. Jakby tego było mało, w pierwszy dzień po przejęciu gabinetu Asia łamie sobie ząb. Na szczęście zajmuje się nią przystojny stomatolog, który bardzo jej kogoś przypomina.

2

Asia bardzo cieszy się na kolejną wizytę u przystojnego dentysty. Ma nadzieję, że Piotr okaże się tym jedynym. Nie wie, że znowu ma pecha, gdyż Piotr jest w związku z Sylwią, która nie chce dopuścić, żeby Asia i Piotr się spotkali. Ona jedyna wie, że kiedyś łączyło ich uczucie. Wskutek jej intryg Asia ląduje na fotelu u wspólnika Piotra – Kuby. Jest jej bardzo przykro z powodu tej zmiany i czuje się zawiedziona faktem, że mimo obietnic Piotra musiała za wizytę zapłacić.

3

Asia rozmawia z Piotrem o tym, jak ją potraktowano w klinice. Brat Asi prosi ją, aby pozowała mu do zdjęć reklamujących erotyczne stroje z hurtowni cioci Teresy. Jakby mało było zmartwień związanych z Piotrem, on zastaje Asię i Wojtka w dwuznacznej sytuacji. Sylwia dowiaduje się, że Asia będzie pracować w tej samej kamienicy, gdzie mieści się klinika dentystyczna. Ze złości rozpuszcza plotki na temat weterynarzy i nasyła na Asię właścicielkę kamienicy – panią Jolę.

4

Jola, przekonana, że w gabinecie weterynaryjnym działa biznes związany z pornografią, grozi Halinie, że wyrzuci Asię z kamienicy. Mała Iza pisze w imieniu Asi miłosne komentarze do Piotra na Instagramie. Widząc wyznania, Sylwia jest pewna, że to sprawka Asi. W trakcie ich kłótni do gabinetu przychodzi Patrycja z nowym pieskiem. Pech chce, że przestraszona Szelka gryzie Sylwię. Wiki chce pomóc przyjaciółce i tłumaczy Piotrowi ostatnie wydarzenia kłamstewkiem.

5

Asię męczą wyrzuty sumienia z powodu kłamstwa o jej związku z Marcinem. Patrycja ma problem z psem, który się rozchorował. Dzięki Piotrowi udaje jej się skontaktować z Asią. Weterynarze jadą do Patrycji pomóc chorej Szelce. Na miejscu spotykają się z Piotrem, który zaprasza ich do siebie na kolację. Sylwia nie jest zadowolona z faktu, że Piotr bez jej zgody zaprosił ich do mieszkania. Wieczór upływa w napiętej atmosferze. Asia przypadkiem odkrywa, gdzie przed kilkoma laty poznała Piotra.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *