Zakochany Nowacki i zazdrosny Marek

Hanka wyznaje Markowi, że Jaroszy się w niej zakochał. Mąż wybucha wściekłością i zabrania jej przyjęcia spadku. Kiedy emocje opadną Mostowiak zmieni zdanie. Uzna, że decyzja o przyjęciu spadku należy tylko do Hanki.
Za jego zgodą Hanka spotyka się z dyrektorem aby świętować jego urodziny.

Prosi mężczyznę aby zapomniał o uczuciu, które do niej żywi. Nowacki przyzna się Hance, że Natalka się w nim zakochała. Kobieta martwi się o upodobania miłosne swojej córki.

( fot. źródło: MTL Maxfilm, fot.: Bartłomiej Zaranek )

3 odpowiedzi do “Zakochany Nowacki i zazdrosny Marek”

  1. Jezu.. jaki ten serial jest głupi… Jak można zakochać się w takiej Hance, wszyscy sie w niej kochaja, albo jak można kochać dwie kobiety :/ Albo ta Natala, też jakaś nawiedzona i głupia. Na początku kochała się w brzydkim ksiedzu, a później w dyrektorze?? Jak można sie zakochac w dyrektorze! Jezu jak mnie wkurza ta rodzina!

  2. skoro nic wam nie pasuje w tym filmie to po co go ogladacie??? i po co czytacie streszczenia co bedzie dalej??? skorowaszym zdaniem mm „spada na psy” to sie juz nie interesujcie!!! nie piszcie durnych komentarzy i nie wkurzajcie tym innych, ktorzy naprzyklad ogladaja ten serial i zadnych zastrzerzen nie maja!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *