Rozdanie odbędzie się 8 stycznia 2018.
Zobaczcie kto został nominowany w tym roku :)

Najlepszy serial dramatyczny

The Crown
Gra o tron
Opowieść podręcznej
Stranger Things
Tacy jesteśmy

Najlepszy serial komediowy

The Marvelous Mrs. Maisel!
Czarno to widzę
Specjalista od niczego
SMILF
Will i Grace

Najlepszy film telewizyjny lub serial limitowany

Wielkie kłamstewka
Fargo
Konflikt: Bette i Joan
Tajemnica jeziora
The Sinner

Najlepszy aktor w serialu dramatycznym

Jason Bateman (Ozark)
Sterling K. Brown (Tacy jesteśmy)
Freddie Highmore (The Good Doctor)
Bob Odenkirk (Zadzwoń do Saula)
Liev Schreiber (Ray Donovan)

Najlepsza aktorka w serialu dramatycznym

Caitriona Balfe (Outlander)
Claire Foy (The Crown)
Maggie Gyllenhaal (Kroniki Times Square)
Katherine Langford (13 powodów)
Elisabeth Moss (Opowieść podręcznej)

Najlepszy aktor w serialu komediowym

Anthony Anderson (Czarno to widzę)
Aziz Ansari (Specjalista od niczego)
Kevin Bacon (I love Dick)
William H. Macy (Shameless - Niepokorni)
Eric McCormack (Will i Grace)

Najlepsza aktorka w serialu komediowym

Pamela Adlon (Better Things)
Alison Brie (GLOW)
Rachel Brosnahan (The Marvelous Mrs. Maisel)
Issa Rae (Insecure)
Frankie Shaw (SMILF)

Najlepszy aktor w filmie telewizyjnym lub serialu limitowanym

Robert De Niro (Arcyoszust)
Jude Law (Młody papież)
Kyle MacLachlan (Twin Peaks)
Ewan McGregor (Fargo)
Geoffrey Rush (Geniusz)

Najlepsza aktorka w filmie telewizyjnym lub serialu limitowanym

Jessica Biel (The Sinner)
Nicole Kidman (Wielkie kłamstewka)
Reese Witherspoon (Wielkie kłamstewka)
Susan Sarandon (Konflikt: Bette i Joan)
Jessica Lang (Konflikt: Bette i Joan)

Najlepszy aktor drugoplanowy w serialu, serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym

David Harbour (Stranger Things)
Alfred Molina (Konflikt: Bette i Joan)
Christian Slater (Mr Robot)
Alexander Skarsgard (Wielkie kłamstewka)
David Thewlis (Fargo)

Najlepsza aktorka drugoplanowa w serialu, serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym

Shailene Woodley (Wielkie kłamstewka)
Laura Dern (Wielkie kłamstewka)
Ann Dowd (Opowieść podręcznej)
Chrissy Metz (Tacy jesteśmy)
Michelle Pfeiffer (Arcyoszust)