Zmiany kadrowe w Hotelu 52 + zdjęcia

Hotel 52 rusza z nowymi odcinkami od 1 września.

Natalia, zakochana w Arturze, będzie próbowała za wszelką cenę sprawić, żeby odwzajemnił jej uczucie, nieświadoma faktu, że Artur – z miłości właśnie – coraz bardziej chce się od niej oddalić, by ją chronić. Artur, który po strzelaninie, zgodnie z zaleceniami lekarza, prowadzić musi, wcale niewesołe, życie staruszka – bez stresu, wysiłku i seksu – nie chce być dla Natalii obciążeniem.


Nie chce też jednak pogodzić się z diagnozą i zaczyna intensywnie ćwiczyć na siłowni, igrając z losem. Sytuacja skomplikuje się jeszcze bardziej, kiedy Artur pozna Aśkę (Monika Mrozowska). Iwona, która odnalazła miłość w osobie Andrzeja (Marek Bukowski), jak każda zakochana kobieta, nabierze wiatru w żagle, przedstawi nawet Andrzejowi pewną propozycję nie do odrzucenia. Igor spotka kobietę, która zawróci mu w głowie, ostrą jak brzytwa i słodką jak miód, Marzenę (Aleksandra Popławska) – właścicielkę samochodu, który nieszczęśliwie (albo właśnie szczęśliwie) psuje się pod hotelem, żonę potwornie zazdrosnego męża, Błażeja (Przemysław Sadowski).

Czwarty sezon „Hotelu 52” przyniesie istotne zmiany kadrowe! Cześć akcji wykupi niejaki Kosiński (Lech Mackiewicz). Hotel będzie przeżywał kryzys finansowy i Natalia zdecyduje się sprzedać część swoich udziałów. Nowy współwłaściciel zatrudni bezrobotnego Michała (Rafał Królikowski), który tym sposobem wróci do dawnego miejsca pracy jako menedżer. Dorotę, która zajmie miejsce Michała jako concierge, na stanowisku recepcjonistki zastąpi Kaja (Marieta Żukowska).Tradycyjnie w „Hotelu 52” zameldują się goście. Ich historie, pełne niecodziennych intryg i zdarzeń, nie zawiodą widzów. W nadchodzących odcinkach zobaczymy m.in.: Katarzynę Warnke, Krzysztofa Respondka, Jakuba Tolaka, Anne Gzyrę, Joannę Jeżewską, Natalię Rybicką, Tomasza Ciachorowskiego, Tomasza Borkowskiego, Ilonę Ostrowską i Pawła Ławrynowicza.
Producentem „Hotelu 52” jest Akson Studio.

fot.Polsat S.A.

Jedna odpowiedź do “Zmiany kadrowe w Hotelu 52 + zdjęcia”

  1. Jak widać Polsat i TVN ruszają z nową ramówką od początku września.
    Mam nadzieję, że „Czas honoru” pojawi się w Dwójce też od razu 4-go, a nie w połowie miesiąca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *