Zmiany w życiu bohaterów To nie koniec świata 2!

14 stycznia rozpoczynają się prace na planie drugiego sezonu „To nie koniec świata”.
Czy Anka przeżyje? Co u Darka i Uli?
Poniżej znajdziecie odpowiedź na wszystkie pytania + kilka spoilerów 🙂

Romantyczna stolica miłości, czyli Biała Podlaska powróci wkrótce na antenę Polsatu. Kończący jesienną serię dramatyczny wypadek unieruchomi Ankę na długie miesiące, jednak znajdzie się pod troskliwą opieką. I to nie tylko Pawła, ale też lekarza Adama (Piotr Stramowski – czyli Robert z 2XL). Czy Pawłowi i Ance uda się zrealizować plan przeprowadzki do Warszawy?

Ula i Darek, którzy zaczną przygotowania do ślubu. Jednak nie wszystko potoczy się, tak, jak by tego chcieli. A to między innymi za sprawą tajemniczej dziewczyny (Anna Karczmarczyk), która przewróci ich świat do góry nogami…

Na tym jednak nie koniec zaskakujących splotów zdarzeń. Kazimierza będzie prześladować zagadkowy człowiek w czarnej kominiarce. Z kolei na warszawskim planie pojawi się Katarzyna Zielińska i wcieli się w rolę przebojowej dziennikarki, która, jak mówi reżyser Łukasz Jaworski, na pewno nie będzie słodką panienką!

Premierowe odcinki II serii zostaną wyemitowane już wiosną na antenie Telewizji POLSAT. W pozostałych rolach wystąpią: Dorota Pomykała, Marek Frąckowiak, Artur Dziurman, Paweł Królikowski, Ewa Konstancja Bułhak i Klaudia Halejcio.

Za produkcję „To nie koniec świata!” odpowiada firma AKTIV MEDIA, która ma na swoim koncie m.in. seriale „Tylko miłość” czy „Nowa”. Reżyserem jest Łukasz Jaworski, a autorkami scenariusza: Hanna Węsierska, Danuta Łukasińska, Wojciech Saramonowicz.

źródło: Polsat S.A.

8 odpowiedzi do “Zmiany w życiu bohaterów To nie koniec świata 2!”

  1. Pingback: hcg injections
  2. Obejrzałam TNKŚ i – moim zdaniem – trzyma poziom, chociaż postępowanie Anki, Pawła i Ulki jest dla mnie całkowicie niezrozumiałe.

  3. Widziałam i z przykrością muszę stwierdzić że strasznie przeciętny odcinek. Postępowanie Pawła moim zdaniem kompletnie nie zrozumiałe. To wygląda tak jakby przestało mu zależeć na Ance

  4. Pingback: inka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *